Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Bardziej mnie interesuje co jest przed .com Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



(12-09-2021, 08:02 PM)pawlo1925 napisał(a): Eleven Sport 1 4K
Może new.plusx kiedyś udostępni.

Piszesz i masz [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
(24-09-2021, 05:01 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(12-09-2021, 08:02 PM)pawlo1925 napisał(a): Eleven Sport 1 4K
Może new.plusx kiedyś udostępni.

Piszesz i masz [Obrazek: k045.gif]
Super
Odpowiedz
Wziąłem test na 24h. Brak kanałów 4k. Kanały faktycznie wskakują szybko. Wydaje mi się że na teleelevidenie jest lepsza jakość.

Wysłane z mojego Redmi K30 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(24-09-2021, 07:34 PM)lary504 napisał(a): Brak kanałów 4k.

mjw napisał(a):O archiwum nie wspominając.

To jest do "przebolenia", jak również da się "przeskoczyć" brak podziału na grupy...


somer napisał(a):beż żadnych dziwactw z rejestracją i płatnością

Tak, to duży plus, zupełny brak rejestracji, jedyny ruch to przesłanie informacji o numerze transakcji PayPal...


lary504 napisał(a):Kanały faktycznie wskakują szybko.

Łonogrzmot napisał(a):kanały przełączają się w mgnieniu oka

Zdecydowanie o takiej szybkości zmiany kanałów, natychmiast z obrazem, w innych listach można tylko "pomarzyć"...


Nie wiem/nie znam się/nie ogarniam/nie wiem o co chodzi, ale w skrócie złego słowa dalej nie napiszę, na płaszczyźnie przypisanej podstawowej funkcjonalności, powtórzę za samym sobą...

Łonogrzmot napisał(a):zero przycinania/buforowania, odtwarzanie sam miód


[Obrazek: fn0Rzbz.jpg]


[Obrazek: hR9QxFw.jpg]



somer napisał(a):35 euro na rok za podstawowy pakiet z polskimi kanałami i VOD


[Obrazek: TjSOy7j.jpg]


Cennik tak skonstruowany, aby niejako "wymusić" wybór tego przedziału kwotowego, ale czy można/warto "zaryzykować/zainwestować" jednorazowo tak sporą sumę, nie mnie oceniać [Obrazek: g075.gif]


Ponadto bez komentarza pozostawię ewentualne porównywanie tego dostawcy, na przykład z ofertą sharavoz.tv [Obrazek: a050.gif]


mjw napisał(a):Stabilność skończy się tam gdzie zacznie się większe wydarzenie.

To oczywiście również się sprawdzi, jak tylko będzie takie wydarzenie [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
(24-09-2021, 07:34 PM)lary504 napisał(a): Wziąłem test na 24h. Brak kanałów 4k. Kanały faktycznie wskakują szybko. Wydaje mi się że na teleelevidenie jest lepsza jakość.

Jakie kanały 4k masz obecnie i za jaką cenę ?
Jeżeli zależy Ci na 4k to raczej powinneś zwrócić uwagę na pakiet "premium iptv" za 60 euro na rok a własciwie najlepiej "4KOTT" gdzie w 4k jest równiez biblioteka VOD.
Co do jakości- nie wiem na jakim ekranie to porównujesz , w każdym razie moim zdaniem (przy ekranie 65" oled ) nie ma sie do czego przyczepić ,fakt nie mam porównania z teleevidienie.Najprościej to rozstrzygnąć porównując bitrate.

lary504 napisał(a):Kanały faktycznie wskakują szybko.

Łonogrzmot napisał(a):kanały przełączają się w mgnieniu oka

Zdecydowanie o takiej szybkości zmiany kanałów, natychmiast z obrazem, w innych listach można tylko "pomarzyć"...


Według mnie kanały przełączają sie po prostu tak jak powinny.Znacząca różnica w tej kwestii w przypadku jakichkolwiek innych list kwalifikowała by je do określenia ich jako nieużywalne.
Odpowiedz
REKLAMA:



(25-09-2021, 06:10 PM)somer napisał(a): w 4k jest równiez biblioteka VOD.

Tak, nie ma najmniejszego problemu, z odtwarzaniem żadnej wybranej losowo pozycji w 4K...

[Obrazek: uzEi3I6.jpg]

[Obrazek: ybJPybZ.jpg]

somer napisał(a):Według mnie kanały przełączają sie po prostu tak jak powinny.

somer napisał(a):fakt nie mam porównania z teleevidienie.

Retorykę porównawczą zdecydowanie sobie odpuść...

somer napisał(a):Jakie kanały 4k masz obecnie i za jaką cenę ?

Pozwolę w zastępstwie...zapewne w pakiecie PL za 3 EUR miesięcznie:

4K Heritage
Discovery Ultra 4K
Eleven Sports 1 4K
Eurosport 4K
Home 4K
Insight UHD
Love Nature 4K
MOOZ 4K
Muzeum 4K
MyZen 4K
NASA TV UHD
Wow! 4K
Odpowiedz
Próbowałem dziś i wczoraj trafić na otwartą rejestrację w teleelevidenie ale nie udało mi się. Jak widać to loteria. Niema jakiejś innej opcji zdobycia tego konta albo czy ktoś ma jakiś kontakt z supportem żeby mnie polecić? Napisałem email do nich z prośbą o rejestrację ale brak odzewu.
Odpowiedz
(25-09-2021, 07:14 PM)Łonogrzmot napisał(a): Tak, nie ma najmniejszego problemu, z odtwarzaniem żadnej wybranej losowo pozycji w 4K...



somer napisał(a):Według mnie kanały przełączają sie po prostu tak jak powinny.

somer napisał(a):fakt nie mam porównania z teleevidienie.

Retorykę porównawczą zdecydowanie sobie odpuść...

somer napisał(a):Jakie kanały 4k masz obecnie i za jaką cenę ?

Pozwolę w zastępstwie...zapewne w pakiecie PL za 3 EUR miesięcznie:

4K Heritage
Discovery Ultra 4K
Eleven Sports 1 4K
Eurosport 4K
Home 4K
Insight UHD
Love Nature 4K
MOOZ 4K
Muzeum 4K
MyZen 4K
NASA TV UHD
Wow! 4K

1- Jestes w stanie sprawdzić czy 4k jest w HDR a jesli tak to w jakim i czy jest Dolby Atmos ?
2-Prosiłbym ,byś cytując moje wypowiedzi nie wyrywał ich z kontekstu i żonglował dowolnie zestawiając.
3- Jeżeli po zapłaceniu 36 euro otrzymujesz w teleevidienie pakiet z wszystkimi tymi kanałami 4k , to pod tym względem jest to oferta lepsza.Pozostaje jednak problem z jej uzyskaniem....
Odpowiedz
1/ Nie
2/ Wątpię
3/ Nie mój
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości