Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Panowie jak sie zarejestrowac na new plusx albo na teleelevidenie? Pisalem na email o rejestracje do teleelevidenie ale odpisal ze ma nadzieje ze nigdy nie otworzy rejestracji... slyszalem ze dziwnie odpisuje  gosc
Odpowiedz
REKLAMA:



Na teleelevidenie musisz czekać aż otworzy się rejestracja (sam się zarejestrowałem tydzień temu), innej opcji nie ma.
Odpowiedz
(07-02-2022, 04:23 PM)embru1988 napisał(a): Panowie jak sie zarejestrowac na new plusx albo na teleelevidenie? Pisalem na email o rejestracje do teleelevidenie ale odpisal ze ma nadzieje ze nigdy nie otworzy rejestracji... slyszalem ze dziwnie odpisuje  gosc
Zazwyczaj rejestracja jest otwarta w weekendy i to też nie za długo. Musisz często zaglądać i wtedy trafisz. Ja taż mailowo zapytałem o rejestracje i w odpowiedzi coś podobnego do twojej odpowiedzi dostałem.
Odpowiedz
Witam wszystkich sprawdźcie tutaj:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Również szukają sprzedawców
Odpowiedz
(12-02-2022, 03:35 PM)pawe.ziemba napisał(a): sprawdźcie tutaj:

[Obrazek: smiech-ruchomy-obrazek-0050.gif]


[Obrazek: HWMWPzx.jpg]
Odpowiedz
Ogląda ktoś ligę mistrzów i mecz PSG - Real na teleelevidenie? U mnie strasznie tnie a u Was?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



(15-02-2022, 08:07 PM)adrt8v napisał(a): PSG - Real na teleelevidenie? U mnie strasznie tnie a u Was?

Pierwsze dziesięć minut na kanale PSP 1 bez najmniejszych uwag obraz/dźwięk, dłużej nie jestem zainteresowany.
Odpowiedz
Przełączyłem z OTT na Tivimate bez premium i nagle płynność. Czy to znaczy że tivimate jest lepsze nawet bez premium niż ott Navigator?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Witam
A ja mam troszeczkę inne pytanie, mam konto na teleelevidenie lista podpięte pod tv. Ale tez chciałbym oglądać na kompie w pracy czy na telefonie wszędzie, muszę zakładać kolejne konto?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(06-03-2022, 08:23 AM)ten30 napisał(a): Witam
A ja mam troszeczkę inne pytanie, mam konto na teleelevidenie lista podpięte pod tv. Ale tez chciałbym oglądać na kompie w pracy czy na telefonie wszędzie, muszę zakładać kolejne konto?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
mozesz uzywac tej samej listy ale nie mozesz miec jej wlaczonej w tym samym czasie na 2 odtwarzaczach bo wylapiesz bana, najlepszym rozwiazaniem zakup kolejnej listy z tego samego kona co posiadasz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości