Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
to co z tymi zaproszeniami jest jakaś szansa
Odpowiedz
REKLAMA:



(29-05-2022, 08:05 PM)mycha2 napisał(a): to co z tymi zaproszeniami jest jakaś szansa

[Obrazek: s018.gif] [Obrazek: s018.gif]

[Obrazek: e5Elqa0l.jpg]
Odpowiedz
(29-05-2022, 08:13 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(29-05-2022, 08:05 PM)mycha2 napisał(a): to co z tymi zaproszeniami jest jakaś szansa
Dalej zainteresowany zaproszeniem do plusx?
[Obrazek: s018.gif] [Obrazek: s018.gif]

[Obrazek: e5Elqa0l.jpg]
Odpowiedz
(27-03-2022, 12:59 AM)mjw napisał(a): nie wiem co Ci tam "tnie" ale od kilku lat nawet nie wiedziłem, że jest coś takiego jak zacinanie u tego dostawcy

Zmieniłem ostatnio corelec na 19 i sprzęt na Odroid C4 (system na nand), po ethernecie, i zauważam zawieszenia przy odtwarzaniu np. wydarzeń dzień wcześniej :/

Wygląda to tak, że po kilku/kilkunastu minutach z odtwarzania obraz staje w miejscu. System reaguje, mogę przesunąć "wstecz" o 10-30 sekund i po jakimś czasie audycja "wraca", ale czasami jest powrót do listy kanałów.

W zasadzie PVR IPTV Simple Client w standardzie ma wszystkie ustawienia, ale co nie próbuje zmieniać (timeshift wył, catchup flusonic i inne opcje, potrzebny jest nadal ciąg znaków?) jest tak samo. 

Przy oglądaniu live nie mam jak najmniejszych problemów i szczerze polecam dostawcę.
Odpowiedz
Telemorele zablokował mi dostęp do tv. Dostałem od niego screen jakby rzeczywiście w jednym czasie odpalone były dwa urządzenia. Wiem, że korzystałem z jednego na 100%,le jakimś cudem wykazany jest dostęp z poprzednio używanej aplikacji pomimo, że już jej nawet nie używam(tivimate), tak więc uważajcie. Błąd boxa albo lista się gdzieś wydarła dalej...
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Witaj, może w TiviMate bawiłeś się (Multi-viev), nagrywaniem, PIP? I tak się zastanawiam co jest przyczyną, że tak blokuje. Bo wiesz nie Ty pierwszy masz taki problem.
Odpowiedz
REKLAMA:



W tym problem, że od kilku miesięcy nie używam mate, a ott. On mi przysyła screen, że o tej samej godzinie był włączony jeden kanał który faktycznie oglądałem na ott i drugi, na tivimate z kosmosu.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
@adrt8v no to nie pomogłeś Wink Ale jest już punkt zaczepienia. Jaka wersja Mate? legal opłacona? darmowa? czy z witaminą? I czy jak przestałeś korzystać z Mate to odinstalowałeś? Widzisz bo to jest ważne. Dowiemy się w czym tkwi problem. Bo jak TivMate zawija sobie nasze konta i robi co chce no to już nie jest fajnie.
Nie mówię że sami twórcy apki, ale coś podobnego co tu się dzieje Wink By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 
Ale nawet to apka musi zbierać dane. Tyko w jakiej wersji? i jak? Tu musi a już nie wiemWink
Ps. Teraz mnie naszło że po złości TviMate może udostępniać katalog tych złych. Proszę pamiętać że tylko tak gdybam. Nie mam dowodów!!!
Odpowiedz
Wersja legalna była, premium miałem jakiś czas, teraz mam legitnego ott z subskrycją miesięczną. Tivimate mam odinstalowane. Ja mu pisałem, że to nieporozumienie, oczywiście mi nie wierzy...
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
I Teleele będzie miał to w dupie. On widzi u siebie podwójne wykorzystanie i banuje. Zastanawia mnie jak to się dzieje, że nawet z prawilnej apki wyciekają dane. Ktoś coś potrafi wykorzystać Twoje dane i jeszcze przedstawić się jako Mate. Naprawdę coś jest nie halo. Nie że bym bronił TeleElevidenie bo opdierda..aa nie sprawdza faktycznego użytkowania konta. Tu trzeba naprawdę przeprowadzić dochodzenie. Kto i jak kradnie.
Też może być że OTT przekazuje dane a złodziej łączy się przez Mate. Nie wiem, ale na razie podejrzane jest TviMate @mjw i @Tomek zerknijcie na ten problem.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości