Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Odpowiedz
REKLAMA:



(20-05-2019, 03:52 PM)grekuu napisał(a): no więc tu pytam Big Grin 

I tutaj masz odpowiedzi [Obrazek: o045.gif]

czytać, analizować, wyciągać wnioski
Odpowiedz
Chcę dla próby wykupić najtańszą opcję jak tam chodzą i czy są wszystkie sportowe kanały: listam3u.com Bo nigdzie nie pisze jakie to ma kanały i czy lepsze jest od internetowa.tv
Odpowiedz
listam3u.com to padaka straszna
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(07-06-2019, 07:46 AM)koper napisał(a): jak tam chodzą

Po założeniu konta, dostałeś listę "darmową", chociaż na tyle się samodzielnie wysil , i sprawdź jak u Ciebie ta lista funkcjonuje  [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
witam posiadam wykupiony dostęp do serwisu internetowa tv robie wszystko zgodnie z poradnikiem wpisałam liste m3u i EPG ale nie wiem skad wziasc loga kanałów na stronie internetowa.tv nie ma nic do pobrania oprocz listy i epg.
Odpowiedz
REKLAMA:



Przecież w poradniku jest napisane: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[Obrazek: Screenshot_19.jpg]
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(07-06-2019, 07:46 AM)koper napisał(a): Chcę dla próby wykupić najtańszą opcję jak tam chodzą i czy są wszystkie sportowe kanały: listam3u.com Bo nigdzie nie pisze jakie to ma kanały i czy lepsze jest od internetowa.tv

Jeśli chodzi o ilość kanałów sportowych zwłaszcza tych płatnych to polecam teleelevidenie.
Niestety listam3u.com to jakaś padaka nie wspominając o dyzo niższej ilości kanałów.

Mogę nawet oddać swoja listę listam3u.com którą wykupiłem
Odpowiedz
Mam pytanie, na jakiej liście/u jakiego dostawcy będą chorwackie kanały Planet Sport?
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości