Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
#11
(10-03-2018, 11:37 AM)zajec napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I potem na maila dostajesz listę i przewodnik egp:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ok, dzięki zobaczę jak cena idzie w parze z jakością. Obecnie dostałem test na 48h iptvforest.com - 200 kanałów polskich najgorsza jakość to 720p, ogółemjest wybór 720p i 1080p. Szybkość i płynność oraz EPG na wysokim poziomie, w porównaniu z listam3u.com niebo a ziemia. Na poczcie widzę też trail od buy-iptv.com, potestuję i dam znać co najlepiej śmiga
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Odpowiedz
#13
(08-06-2018, 09:33 AM)olej7777 napisał(a):
(27-05-2018, 03:44 PM)Ja chętnie bym coś przygarnol, tak naprawde zależy mi tyloo na darmowych naziemnych plus comedy central Discovery National BBC HDTV macie coś takiego nie za miliony?  jacekgacia napisał(a):
(16-03-2018, 09:04 PM)Raskol napisał(a): są jakieś do polecenie listy m3u płatne? jakieś zaproszenie przygarnę

mam nowe listy jak chcesz?

Chetnie przygarne nowa liste m3u.
Odpowiedz
#14
Też bym chętnie jakąś listę przytulił jeśli łaska Smile
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
Mam wykupione pakiety w IPLA oraz na Playerze. Czy dałoby się aby wykupione kanały działały na jakimś innym programie/ aplikacji IPTV za pośrednictwem listy m3u itp. ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
mt-guide mozna sie lgoowac do ipli i je ogladac


a moje pytanie idzie z tego wygenerowac liste ?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#18
Odpowiedz
#19
Cześć czy działają wam kanały z listy m3u doładowałem konto vip ale ciemność i nic nie działa
Odpowiedz
#20
witam polecam By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości