Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Wtyczka IPTV recorder. Jutro postaram się zrobić poradnik.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



(04-11-2019, 03:05 PM)mjw napisał(a): Wtyczka IPTV recorder. Jutro postaram się zrobić poradnik.

Dziekuję za odpowiedź i bardzo chetnie skorzystam z takiego poradnika

z tego co czytałem w innych wątkach to istnieje mozłiwosc nagrywania (najczesciel polecaja m-tvguide ale z wtyczka IPTV recorder pewnie tez bedzie to mozliwe.... lecz w jednym i drugim przypadku  wymaga to nadania urządzeniu nagrywającemu (zewnetrznemu dyskowi lub pendrive) odpowienich uprawnien i to juz zalezy od marki i modelu telewizora w zaleznosci czy oprogramowanie na to pozwala czy nie .... u mnie coprawda moge nagrywac telewizje naziemna na dysk zewnetrzny ale z tego co wiem to w ustawieniach mialem mozliwosc ustawienia nosnika do nagrywania .... pytanie czy ten nosnik bedzie widoczny w kodi jako urządzenie nagrywające.... ?


pozdrawiam
Odpowiedz
Jeśli na androidzie to niestety Android rządzi się trochę innymi nomen omen prawami Smile
Odpowiedz
Czy u was też jest zablokowana zmiana serwera na Teleelevidenie ?

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(05-11-2019, 08:33 PM)bigtoy napisał(a): Czy u was też jest zablokowana zmiana serwera na Teleelevidenie ?

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Tak, mam to samo. support mi odpisał, że nie ma już takiej możliwości. Nie wiem czy na stałe czy czasowo.
Odpowiedz
No cóż, zmiana serwera się przydawała, często korzystałem z niemieckiego tam nic nie przycinało szczególnie przy dużych wydarzeniach sportowych. Zdaje się że popularność serwisu zaczyna się objawiać ograniczeniami.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



Mi odpisali że ludzie nie umieli z tego umiejętnie korzystać i zablokowali taką możliwość Smile
Odpowiedz
Jak zapłacić plusxowi? Bo jak zapłacę za pomocą Perfect Money, to tu się prowizja robi, tam przewalutowanie i z 4,8 euro wyjdzie 8.
Odpowiedz
Napisz do nich bo maja skrilla, Apple PAY i Samsung PAY czy tez google PAY.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(04-11-2019, 03:05 PM)mjw napisał(a): Wtyczka IPTV recorder. Jutro postaram się zrobić poradnik.

Udało się może zrobić już ten poradnik ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości