Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
#41
(12-03-2019, 02:17 PM)adrt8v napisał(a): Póki co tego nie widzę.

Jak to dobrze, że to tylko twój "problem"..."błogosławieni którzy nie widzieli, a uwierzyli"  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Odpowiedz
#43
Więc skoro u Was te listy tak płynnie chodzą więc dlaczego u mnie obraz szarpie i rwie podczas odtwarzania?

Wstawiam filmik nagrałem w czym tkwi problem :
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#44
Problem szarpania obraz już nie występuje. Kupiłem w pewnym miejscu płatną listę i mam dużo kanałów po polsku w jakości FHD i HD. Oglądam za pomocą mtv guide. Proszę mi powiedzieć dlaczego co kilkanaście minut następuje rozłaczenie na pewnym kanale, nie wiem jak na innych, ale oglądam właśnie ciekawy program i rozlacza, wychodzi do listy, do programu. Po wybraniu kanału odtwarzanie działa dalej by rozlaczyc po kolejnych ilus tam minutach. 
Moje kodi 18.1
CoreELEC

Hmm pogrzebałem i ustawiłem liczbę buforow grafiki z 2 na 3 i skalery hq na 100%. Narazie nie rozłącza się, ale czy to te ustawienia pomogły??
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#45
Odpowiedz
#46
Dzięki.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Witam wszystkich, panowie chcę zmienić dostawcę m3u korzystałem z goldvod ale jest ostatnio tragedia, większość kanałów nie działa.
Bawiłem się z planeta.tv ale zakup premium bardzo drogi. Jak jest z litam3u.com? czy są tam wszystkie pl kanały jak z działaniem, czy chodzi płynnie?
A może polecicie coś w podobnej cenie co będzie można wrzucić w m-tv guide i spasować jakieś epg.
Z góry dzięki.
Odpowiedz
#48
Obadaj sobie to jest test etc.. bardzo tani   By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#49
Odpowiedz
#50
Możesz na MTV guide oglądać. Wtedy masz porządek.
# Kodi rządzi #
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości