Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Nie działało 5 minut. Teraz działa.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



co polecacie do oglądania kanałów sportowych , bo brakuje mi ich trochę na moim dekoderze od Orange gdzie jest podstawowy pakiet a dekoder Inei jest u rodziców Wink? chcialbym sobie porownac i wybrac coś w miare rozsądnego do max.20 zł na miesiąc
Odpowiedz
(06-06-2020, 04:38 PM)krzysiu napisał(a): kanałów sportowych , bo brakuje mi ich trochę na moim dekoderze od Orange gdzie jest podstawowy pakiet
chcialbym sobie porownac 

Z czym "polecaną " listę m3u miałbyś rzekomo porównywać, z wyobraźnią? [Obrazek: k045.gif]

1/3 przedmiotowego tematu ma odniesienie, do jedynego słusznego wyboru listy, nazwa przewija się multum razy, cena również [Obrazek: k0424.gif]
Odpowiedz
moze sa listy typowo oparte o Polskie kanały sportowe a nie wszystkie z satelity i oto mi chodziło czy jest takie coś jak tylko pakiet sportowy.
Odpowiedz
(06-06-2020, 07:21 PM)krzysiu napisał(a): moze sa listy typowo oparte o Polskie kanały sportowe

Za 3€ miesięcznie, można porządną listę, w dobrej aplikacji samemu sobie "oprzeć " na kanałach sportowych [Obrazek: r054.gif]
Odpowiedz
mam triala Geniptv i wygląda to ciekawie, choc na VLC nie mam całej listy bo ten szajs tego nie ogarnia Wink ogolnie ktoś posiada Geniptv i moze wyrazić opinie czy warto - w sensie stabilność,jak jest gdy jest duzo meczów czy nie ścina itd.?
Odpowiedz
REKLAMA:



U mnie lepiej działał Plusx i dodatkowo mają archiwum.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Tylko plusx i tele ma mniej kanałów tak?
Odpowiedz
(08-06-2020, 06:51 AM)krzysiu napisał(a): Tylko plusx i tele ma mniej kanałów tak?

Jakich kanałów, ogólną liczbę, konkretnych kanałów tematycznych, kanałów tylko PL? [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
Ale więcej to lepiej. Będzie oglądać wszystkie naraz...
Gonitwa za liczbą, gdy w rzeczywistości człowiek i tak ogląda 10 ulubionych.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości