Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(14-06-2020, 11:11 AM)mjw napisał(a): Płacę kartą revolut więc jakie tu ma być niebezpieczeństwo?

@Maciej_27 można korzystać z jednego urządzenia na raz, a urządzeń czyli list chyba można kupić max 3 ale nie mam pewności.

Takie że mają twoje dane na tacy.
Odpowiedz
REKLAMA:



Tak? Ilość urzadzen to ilość aktywnych list, u mnie sa to 3 aktywne listy.

[Obrazek: 5v4mQLxl.jpg]



A tutaj  oficjalne stanowisko telelele:

Cytat:one device in one time per subscription
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
@Arcziiiii moe dane to ma najwyżej Revolut i co z tego? System płatności ma tylko numer karty jednorazowej i tyle.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(14-06-2020, 12:55 PM)mjw napisał(a): @Arcziiiii moe dane to ma najwyżej Revolut i co z tego? System płatności ma tylko numer karty jednorazowej i tyle.

Ty tak poważnie? Jak będzie nalot jak kiedyś na listy sat to Revolut szybciutko im przekaże Twoje pełne dane. To głupota płacić za sharing własną kartą. I niech Ci się nie wydaje, że jednorazowa karta jest tylko na chwile, wszystkie karty są zapisywane w pamięci konta i są tam trzymane minimum 5 lat. Takie przepisy.
Odpowiedz
Chyba mylisz sharing z IPTV. Owszem za sharing grozi Ci odpowiedzialność karna. W wypadku IPTV nie bardzo. Zeby revolut udostępnił dane najpierw numery kart musialby udostępnić pośrednik sprzedaży. Wiec nie do końca wiesz o czym piszesz.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Myślę że Ty nie wiesz o czym piszesz, ja akurat wiem doskonale bo w tym jestem od lat. IPTV to też sharing, w nieco innym wydaniu ale też piracenie tv, jak w ogóle można myśleć inaczej? Myślisz, że IPTV to legal? XD Numer karty pośrednik ma obowiązek udostępnić na wniosek organów, tak samo jak Revolut dane posiadacza karty. Rób jak tam chcesz ale zanim zaczniesz pisać głupoty to poczytaj jak to działa. I zalecam płacić anonimowo.
Odpowiedz
REKLAMA:



@Arcziiiii nie zamierzam dyskutować i przebijać się kto siedzi w tym dłużej, skąd wiem i jak to działa, i w jaki sposób bo to nie ma sensu.
IPTV i sharing to kompletnie 2 różne rzeczy. Dodatkowo nie napisałem, że IPTV to legal. Też poczytaj, zgłęb temat bardziej niż Ci się wydaję. Smile

Koniec tematu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Ważne, że zgadzamy się w tym, że IPTV to nie jest legalna telewizja, przynajmniej nie ta od Teelele, dlatego zalecam nie płacić za nią jakimkolwiek środkiem płatniczym, po którym łatwo dojść do klienta.
Odpowiedz
Czy na Teleele jest ograniczenie do jednego IP? Czy można listę oglądać na dwóch IP jednocześnie? Bodwa urządzenia to jeszcze nie znaczy dwa IP dlatego dopytuje czy można, byłaby to fajna opcja bo możnaby oglądać co innego na dwóch różnych telefonach bez wifi.
Odpowiedz
Jak wspomniałem wyzej, korzystanie na dwóch urzadzeniach jednoczesnie jest zakazane i można wylapac bana.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości