Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Ustawienia Tivimate takie wlasnie mam Wink czujniki światła wyłączone
Kolor 50, Kontrast 50, Ostrość 3, Jasność 50, Bez wzmocnienia kolorów,Tryb Kontrastu wyłączony, Zwiekszanie rozdzielczosci HDR włączone, Kontrast Dynamiczny na maksa, Kontrast obrazu na maksa, Ultra resolution wyłączone, Redukcja szumów wyłączone,Redukcja zniekształceń MPEG - minimum, Styl ruchu - Film
Odpowiedz
REKLAMA:



Po ustawieniach widać, że szału nie będzie nawet jeśli aplikacja i teleele pracują idealnie. Nie jestem żadnym ekspertem od ustawień obrazu, ale jak chcesz mieć fajny obraz poszperaj w necie jak ustawić Twój tv. Może na jakimś forum ktoś wrzucił. Bo takie kolor, kontrast na 50,dynamika na maksa to już widać, że to takie domyślne bardziej wartości. 
Rozumiem, że masz problem z obrazem bo Ci się nie podoba a nie z płynnością.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(10-07-2020, 09:27 PM)krzysiu napisał(a): Kolor 50, Kontrast 50, Ostrość 3, Jasność 50, Bez wzmocnienia kolorów,Tryb Kontrastu wyłączony, Zwiekszanie rozdzielczosci HDR włączone, Kontrast Dynamiczny na maksa, Kontrast obrazu na maksa, Ultra resolution wyłączone, Redukcja szumów wyłączone,Redukcja zniekształceń MPEG - minimum, Styl ruchu - Film

Bój się Boga! przecież to prawie brak ustawień, w ogóle widzisz jakiś obraz? [Obrazek: k045.gif]
Takie marnowanie potencjału sprzętu powinno być "karalne" [Obrazek: k006.gif]

Kolor 100, Kontrast 100, Ostrrość 10, Jasność 100, Wzmocnienie kolorów włączone, Tryb kontrastu jak najbardziej wyłączony, Ultra resolution włączone, Redukcja szumów włączona, Redukcja MPEG na maksa, Styl ruchu - osobisty

Teraz powinno być zdecydowanie lepiej [Obrazek: g046.gif]
Odpowiedz
ok sprawdze to Wink jak tak patrze to najlepsza jakosc jaka powinna byc jak wyjde do menu i mam na takim malym ekranie mecz,wtedy jest sztos. Te twoje ustawienia nie dla moich oczu heh
w VLC na kompie tez jakis dziwny ten obraz , bez płynności ..
Odpowiedz
Czy u Was również nie działa teleelevidenie,
czy tylko u mnie ?Cry
Odpowiedz
(19-07-2020, 08:14 PM)madak4 napisał(a): Czy u Was również nie działa teleelevidenie,
czy tylko u mnie ?Cry
U mnie też leży. W ogóle ich strona też padła.
Odpowiedz
REKLAMA:



+1
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Grubo. Mam nadzieję że to tylko tymczasowy problem. Chyba że im się ktoś dobrał do du..
Odpowiedz
Strona już wróciła Smile
Odpowiedz
Tak. Chwilowa awaria
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości