Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Witam, wczoraj zapłaciłem 7 euro za listę w new.plusX.tv i do tej pory nic nie dostałem. Jak długo trzeba czekać? Ma ktoś tam IPTV?
Odpowiedz
REKLAMA:



Napisz do nich na czacie żę przelałeś kasę to Tobie zasilą szybciej
Odpowiedz
(23-11-2020, 01:38 PM)pawlo1925 napisał(a): zapłaciłem 7 euro za listę w new.plusX.tv i do tej pory nic nie dostałem.

Dla uściślenia, co kryje się pod zwrotem "nie dostałem" [Obrazek: n010.gif]

Poprawnie doładowałeś pieniążki, co za tym idzie miałeś środki na koncie, dokonałeś zakupu wybranej przykładowo listy, jak na screenie poniżej, i teraz nie możesz listy "odnaleźć"?

Czy nie masz jeszcze "zaksięgowanych" środków na koncie, po przelewie/transakcji zasilenia?


[Obrazek: fNTscDxl.jpg]
Odpowiedz
(23-11-2020, 03:24 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(23-11-2020, 01:38 PM)pawlo1925 napisał(a): zapłaciłem 7 euro za listę w new.plusX.tv i do tej pory nic nie dostałem.

Dla uściślenia, co kryje się pod zwrotem "nie dostałem" [Obrazek: n010.gif]

Poprawnie doładowałeś pieniążki, co za tym idzie miałeś środki na koncie, dokonałeś zakupu wybranej przykładowo listy, jak na screenie poniżej, i teraz nie możesz listy "odnaleźć"?

Czy nie masz jeszcze "zaksięgowanych" środków na koncie, po przelewie/transakcji zasilenia?


[Obrazek: fNTscDxl.jpg]
Nie było środków na koncie. Dopiero teraz zasilili konto. Długo coś im to idzie
Odpowiedz
(23-11-2020, 03:39 PM)pawlo1925 napisał(a): Nie było środków na koncie. Dopiero teraz zasilili konto. Długo coś im to idzie

[Obrazek: a015.gif]

Jaką metodą/pośrednictwem zasilałeś saldo?
Odpowiedz
Przez Paypal. Pisałem wczoraj czy środki otrzymali to zero odzewu (24h tyle czekałem na odpowiedz na czacie).
Odpowiedz
REKLAMA:



Dziękuję Łonogrzmot Big Grin
Wszystko działa jak należy Smile Tylko nie wiem o co chodzi z tym przewodnikiem telewizyjnym, zrobiłem tak jak piszesz, ale bez tego też działało Smile A powiedz mi jeszcze gdy będę następnym razem będę wykupować listę kanałów to która opcje wybierać na teleelevidenie, są trzy opcje:
1- universal [HLS/MPEG-TS] playlist for most devices
2- max infomir - IPTV/OTT set-top box!
3- TVIP.RU - IPTV/OTT set-top box!

Czym one się różnią?
Odpowiedz
Jeśli chcesz listę m3u to wybierasz universal [HLS/MPEG-TS] playlist for most devices
pozostałe są to urządzeń typu MAG.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(23-11-2020, 05:37 PM)STomasz napisał(a): gdy będę następnym razem będę wykupować listę kanałów to która opcje wybierać 

Nic już nie będziesz "wykupywać", korzystając z posiadanych środków lub po doładowaniu, przedłużysz o wybrany okres czasu "ważność" posiadanej już listy, która działa i nic więcej nie "kombinuj" [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: FBwz2QJl.jpg]

Podziękowali: STomasz
Odpowiedz
Dzięki, czyli nie ma miedzy nimi różnicy, w sensie że na smart tv któraś opcja lepiej lub gorzej działa/pracuje/odbiera?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości