Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Coreelec wg Ciebie wynalazek? Zdecydowanie szybciej śmiga niż na andku, a już nic nie mówię o wygodnym sterowaniu telefonem.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



Zakupiłem przez btc ten teleele, 3€ brzmi dość tanio jak na pełny pl pakiet. Zobaczę jak będzie hulać.
@adrt8v nie wie co dobre woli andka grzać niż oglądać na lekkim systemie Big Grin
Odpowiedz
Czy Nvidia Shield łapię się jeszcze do Twojej kategorii "porządne"?
A czy łącze 100Mb/s też się w ogóle do czegoś nada (tak, Shield po kabelku podłączony)? Łącze praktycznie bezawaryjne, obsługiwane przez router Netgear R6400v2 postawiony na ddwrt.

Bo widzisz... mnie też się zdarza, że czasem coś poprzycina i coś mi się zdaje, że to jednak chyba wina serwerów czasem może być.
Wystarczy zmienić serwer w teleevidenie na ich stronie.
Odpowiedz
Chyba w tym temacie ktoś już o tym pisał, ale ...zapytam. Oglądając na KODI (lista z TeleEleVidenie), czy muszę korzystać a VPN ? Mam NORDVPN, ale spada mocno transfer. Mieszkam za wodą. 

Pozdrawiam  Huh
Odpowiedz
Nie ma takiej potrzeby
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(20-09-2019, 09:07 AM)mjw napisał(a): Nie ma takiej potrzeby

Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



Jaki dekoder polecacie na początek do teleelevidenie? W przyszłości być może ccp
Odpowiedz
Czy plusx.tv będzie dobry do IPTV, testowałem TellyFroga, sharavoz, teleelevidienie i zawsze czegoś mi brakowało do szczęścia (czasem były lagi lub nibyścinki na niektórych kanałach, mam internet 50 Mbit/s)
Odpowiedz
Witaj. Moim skromnym zdaniem PlusX jest odrobinę lepszy od teleelevidienie. Chodzi mi o stabilność i szybkość przełączania kanałów. Jest 201 kanałów ale się nie dublują jak na innych serwisach Fhd, HD , SD no i także są  prawidłowo posegregowane grupy. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Moje doświadczenia z PlusX są mało zachęcające - (2-3 miesiące temu jak cabelguy padło) bardzo często rwało połączenie (kilka razy w ciągu godziny), a krótkie lagi i przycięcia to co kilka minut.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości