Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(27-10-2019, 07:08 PM)mjw napisał(a): Omijaj to badziewie z daleka.

Krótka, rzeczowa odpowiedź Smile Co za tym proponujesz ?
Odpowiedz
REKLAMA:



(27-10-2019, 07:49 PM)Kiniu napisał(a):
(27-10-2019, 07:08 PM)mjw napisał(a): Omijaj to badziewie z daleka.

Co za tym proponujesz ?

Już się miałem "wyrwać" z jedyną, słuszną propozycją, ale to @mjw jest wywołany do tablicy [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
@Kiniu u mnie najlepiej działa ulubiony dostawca @Łonogrzmot czyli teleelevidenie - nie jest idealnie ale działa. Przetestuj sobie, a później przetestuj np plusx. Jeszcze jest rusek, który działa też sympatycznie w tej cenie co teleleleleleerelee. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Zdecyduje się na teleelevidenie. Dzięki
Odpowiedz
u mnie tez przewijanie szwankuje, jak chce przewinac reklamy to mi przewija o jakies 25-30 min i pozniej jak chce wrocic to ciezko znalezc moment mowa oczywiscie o teleelevidenie
Odpowiedz
teleelevidenie no powiedzmy że ok sporo archiwum ma tylko dźwięk brak obrazu np tvn 24 hd,fox hd,comedy central family,(tvp hd brak)
możliwe ze wina boxa i kodeków ale siptv tivimate,coreelec,wszystko tak samo na aplikacjach tv też to mam więc sam już nie wiem

plusx.tv,serio sam już nie wiem jak tam sie logować za każdym razem błąd po założeniu konta ok po wylogowaniu się i ponownym logowaniu już konieć
rózne przeglądarki ten sam problem już gdzieś czytałem że to nie tylko ja mam taki problem
Odpowiedz
REKLAMA:



Testuje właśnie plusx. Chodzi bardzo dobrze, ale trudno mi porównać z teleevidenie. Najwięcej bym mógł powiedzieć przy oglądaniu jakiegoś wielkiego wydarzenia na żywo meczu czy coś, bo na zwykłych kanałach obie strony radzą sobie dobrze. Póki co nic nie tnie, ale to już parę złoty drożej.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(28-10-2019, 03:16 PM)adrt8v napisał(a): Testuje właśnie plusx.
Póki co nic nie tnie, ale to już parę złoty drożej.

Dla ewentualnych zainteresowanych tym "serwisem", konkret cenowy [Obrazek: e060.gif]

[Obrazek: 251ace99d5bce93c.jpg]
Odpowiedz
Czy to konkret? Już 6 zł taniej teleelevidenie. Jednak tu już się wybiera co komu lepiej śmiga Smile
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(28-10-2019, 07:39 PM)adrt8v napisał(a): Czy to konkret? 

Tak, jak widzisz na screenie to oficjalna cena, prosto od "serwisu" plusx, gdzie tu miejsce na twoją wątpliwość? [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości