Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Witam , czy możecie sprawdzić kanał Eurosport 4k , mam problem z poprawnym odtwarzaniem od kilku dni , do tej pory było ok.
Napisałem do niego , ale odpisał , że kanał pracuje poprawnie.Lista televidenie , samsung tv ,  siptv , nvidia.
Odpowiedz
REKLAMA:



(28-10-2019, 10:22 PM)modny069 napisał(a): czy możecie sprawdzić kanał Eurosport 4k , mam problem 

Tak, mogę [Obrazek: r010.gif]

Sprawdzone na dwóch mega wypasionych telewizorach, z Androidem 9, odtwarzanie za pośrednictwem TiviMate Premium, wszystko good, audio dostępne tylko w wersjach angielsko oraz rosyjskojęzycznej [Obrazek: r025.gif]


[Obrazek: 72b3cdd99bd8cd61.jpg]
Odpowiedz
Dzięki za sprawdzenie , to musi być po mojej stronie , jeżeli macie jakieś wskazówki jak to naprawić piszcie.
Odpowiedz
(29-10-2019, 11:24 AM)modny069 napisał(a): to musi być po mojej stronie ,
jeżeli macie jakieś wskazówki 

Niekoniecznie po twojej stronie, może wystarczy odświeżyć listę, "poeksperymentować" ze zmianą Priorytetowy serwer treści, w ustawieniach Moje usługi, po zalogowaniu na koncie [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
(28-10-2019, 11:40 AM)Jaca napisał(a): teleelevidenie no powiedzmy że ok sporo archiwum ma tylko dźwięk brak obrazu np tvn 24 hd,fox hd,comedy central family,(tvp hd brak)
możliwe ze wina boxa i kodeków ale siptv tivimate,coreelec,wszystko tak samo na aplikacjach tv też to mam więc sam już nie wiem

plusx.tv,serio sam już nie wiem jak tam sie logować za każdym razem błąd po założeniu konta ok po wylogowaniu się i ponownym logowaniu już konieć
rózne przeglądarki ten sam problem już gdzieś czytałem że to nie tylko ja mam taki problem

Właśnie miałem zapytać Was na forum o brak obrazu w archiwum na tvn 24, bo myślałem że to tylko u mnie, ale widzę, że to problem ogólny. Napisałem przez Tech support tydzień temu zgłoszenie, ale zero reakcji Sad
Odpowiedz
to musisz zapytac "mniej zakochanych w tym dostawcy"

Być Czy Nie Oto Jest Pytanie

osobiscie w odtwarzaniu tresci na bieżąco nie mam nic ale kupiłem tą tv tylko i wyłacznie dla kilku programów z których mam (baaaa - miało być archiwum)
i h... bąbki strzelił tvn nie działa i jeszcze jeden kanał [ogólnie to kilka ale nie miałem pod uwadą zadnego z nich placąc za subskrypcję (FULLINLEGALL)](musze sprawdzic)
Odpowiedz
REKLAMA:



(29-10-2019, 08:20 PM)Jaca napisał(a): Być Czy Nie Oto Jest Pytanie

osobiscie w odtwarzaniu tresci na bieżąco nie mam nic ale kupiłem tą tv tylko i wyłacznie dla kilku programów z których mam (baaaa - miało być archiwum)
i h... bąbki strzelił tvn nie działa i jeszcze jeden kanał [ogólnie to kilka ale nie miałem pod uwadą zadnego z nich placąc za subskrypcję (FULLINLEGALL)](musze sprawdzic)

Można prosić, o przełożenie tego bełkotu na formę zrozumiałą, nawet dla ponadprzeciętnej inteligencji, począwszy od tej luźnej metafory z Hamleta, a skończywszy... właśnie na czym? Chyba na wytrzeźwieniu w dniu jutrzejszym [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
A tak całkiem poważnie to @Łonogrzmot mozesz potwierdzic, ze w tivimate lub smartiptv przewijanie Ci dziala poprawnie? Bo na żadnym urządzeniu w każdej konfiguracji nie działa to jak powinno.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(29-10-2019, 08:57 PM)mjw napisał(a): @Łonogrzmot mozesz potwierdzic, ze w tivimate lub smartiptv przewijanie Ci dziala poprawnie? 

Nie, nie mogę na "tu i teraz", zupełnie dla mnie powyższe zagadnienie zbędne, nigdy nie korzystałem, wręcz traktuję to jako totalny bzdet, nic nie wnoszący in minus do wysokiego poziomu usługi "świadczonej" tylko za 3€ miesięcznie...
Najważniejsze, iż na bieżąco mam obraz i dźwięk "brzytwa"...oczywiście specjalnie dla Ciebie, sprawdzę w pierwszej możliwej chwili, to "nieszczęsne" przewijanie [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
pozostawie to bez komentarza

......... sie chce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości