Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
@mjw  wszystko w "porządku", przy przewijaniu, na kanałach TVN 24 HD, FOX HD, Comedy Central Family następuje samoistne, poza kontrolą użytkownika, przełączenie odbioru na "ukrytą" opcję radiową, jest dźwięk, nie ma obrazu [Obrazek: k045.gif]

Nie ma co brać do głowy [Obrazek: g025.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



jasne że nie [Ł] 35% nie działa ,ale[chwalmy boga] ....
Odpowiedz
(25-09-2019, 05:27 PM)jacentyy napisał(a): tivimate - jeżeli przesuniemy czas  EPG o godzinę do przodu lub tyłu to przewodnik się wyświetla tylko że audycje są w niewłaściwym miejscu - gdy przesunięcie EPG jest na 0 to przewodnika brak.

Gdzie w Tivimate masz opcje przesunięcia Epg?
Odpowiedz
(31-10-2019, 08:25 PM)polock napisał(a): Gdzie w Tivimate masz opcje przesunięcia Epg?

Settings => TV guide => TV guide sources => klikamy na adres używanego EPG, wskazane epg.ovh/pl.xml  => Time offset, h:min => przestawiamy na -1 : 00 => wychodzimy z ustawień => nastąpi z "automatu" Update TV guide => spokojnie rozluźniamy pośladki, oczekując na zakończenie tego procesu => wracamy do listy kanałów => z braku lepszego zajęcia kontynuacja oglądania TV [Obrazek: a065.gif]

Nie ma za co...[Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
Już mu na wykopie to samo odpisałem. @polock lubi dublować pytania na różnych portalach. Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Nie lubi dublowane, tylko nie wiedziałem gdzie szybciej dostanę odpowiedź. I tak dziękuję Smile

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



Na teleevidenie na koncie mamy do wyboru teraz jeszcze więcej list, z podziałem na źródła gdzie oglądamy tv.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
I jest opcja pobrania listy m3u jakby ktoś miał wczesniej problem z utworzeniem listy m3u Smile
Odpowiedz
Ale się tnie , nic nie można oglądać[Obrazek: 7362d086e061ba89985db826d36cfa9c.jpg]
Odpowiedz
Screen pokazuje że nie masz dostępu do źródła "403" Błędny link lub nie masz uprawnień do streamu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości