Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(02-11-2019, 04:00 PM)farben napisał(a): I jest opcja pobrania listy m3u jakby ktoś miał wczesniej problem z utworzeniem listy m3u Smile

Jeśli pobierzemy plik to musimy w kolejnym miesiącu pobrać nowy czy on już będzie działał po każdej wpłacie?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



(02-11-2019, 04:36 PM)zm1c4l napisał(a): Screen pokazuje że nie masz dostępu do źródła "403" Błędny link lub nie masz uprawnień do streamu.
Co dwie minuty tak mam
Odpowiedz
Czy tylko ja mam problem z televidenie od wczoraj?
Nic mi się nie odtwarza (ani na kodi, ani na innych odtwarzaczach na pc).
Podmieniałem adresy playlist (tak, te nowe), usługę mam jeszcze ważną.
Nie mogę też zmienić serwera.
Czy ktoś jeszcze tak ma?
Odpowiedz
To samo mam... Jeszcze wieczorem działało. Niech naprawia to szybko.

Już działa.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Mam pytanie, co do wyboru IP TV.
Coś do 20 zł/mc, aby ładnie chodziły kanały C+, Eleveny i Polsat Sport Premium/ew. Sky Sport 1 DE - możecie coś polecić?
Odpowiedz
Teraz na topie teleevidenie i plusx.

Mam pytanie do teleevidenie - teraz tam porobiło się tyle list ze poproszę o sugestie którą w pliku pobrać jeśli oglądam na coreelec i mtv guide? Proszę o wskazanie odpowiedniego formatu dla mnie.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



Metoda prób i błędów dojdziesz do odpowiedniej listy dla siebie i swojego sprzętu.

Ja nie mam problemów, serwer PL.
Odpowiedz
Witam wszystkich jaki program polecacie do IPTV na TV (android 9) powiem szczerze ze korzystam z VLC ale lista kanałow nie dziala tak jak naprzyklad na telefonie i są z nią male problemy (mozna sie przyzwyyczaic do mankamentow ) dodam również ze korzystam z teleelevidenie.i jestem bardzo zadowolony...
Odpowiedz
Możliwości jest dużo: KODI, Smart IPTV (płatny jednorazowo ok. 5,5 EURO), IPTV (autorstwa Sofronova), Tivimate IPTV Player (w wersji premium płatny).
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości