Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Jeszcze nie, trochę brak czasu. Pojawi się na pewno niebawem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Thumbs Up 
(08-11-2019, 08:44 AM)mjw napisał(a): Jeszcze nie, trochę brak czasu. Pojawi się na pewno niebawem.

No to czekamy cierpliwie
Odpowiedz
Ja czekam na tvheadend Wink
Odpowiedz
Hej,
Szybkie pytanie - czy lista teleelevidenie jest powiązana z adresem IP/MAC urządzenia (routera) ? Mam problem odtwarzając ją w innej sieci niż ta, w której ją orderowałem... Z góry dzięki za pomoc!
Odpowiedz
Nie, ale wywołanie listy (na serwerze Teleelevidenie) przez jedno urządzenie/apke powoduje rozłączenie na innym i na nowo trzeba odświeżać listę, niektóre programy robią to automatycznie. Można to obejść było o tym już pisane.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
A dlaczego na nie których kanałach nie ma dźwięku na Teleelevidenie? Czy to wina serwisu, czy może coś przestawiłem ? Urządzenie to x96 max, apka tivimate w full wersji.
Odpowiedz
REKLAMA:



Niech napisze, konkretnie na jakich kanałach nie ma rzekomo dźwięku, być może, komuś się będzie chciało to sprawdzić...informacyjnie, autor tego wpisu nie potwierdza "dysfunkcji" na wspomnianej płaszczyźnie, jak zawsze aktualnie wszystko, wszędzie u niego good Smile
Odpowiedz
(16-11-2019, 07:42 PM)Łonogrzmot napisał(a): Niech napisze, konkretnie na jakich kanałach nie ma rzekomo dźwięku, być może, komuś się będzie chciało to sprawdzić...informacyjnie, autor tego wpisu nie potwierdza "dysfunkcji" na wspomnianej płaszczyźnie, jak zawsze aktualnie wszystko, wszędzie u niego good Smile

Np. Eleven sport 1, Canal+ 4k
Odpowiedz
Sprawdź ustawienia dźwięku w apce i boxie. Podejrzewam że masz ustawione przekazywanie dźwięku do amplitunera po ac3 a te kanały właśnie nadają w ac3 i w tv nie będzie dźwięku.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(16-11-2019, 09:16 PM)To bylobigtoy napisał(a): Sprawdź ustawienia dźwięku w apce i boxie. Podejrzewam że masz ustawione przekazywanie dźwięku do amplitunera po ac3 a te kanały właśnie nadają w ac3 i w tv nie będzie dźwięku.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapat
No i teraz pięknie wszystko działa!!! Wielkie dzięki  Smile Smile Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości