Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Też tak macie ze dzis mniej więcej od południa na teleelevidenie na wiekszości kanałów dziwnie przeskakuje obraz tzn program leci a tu nagle cofa sie o  kilka sekund i powtarza to co juz bylo ? dodam ze testowałem na dwóch niezależnych lączach  i jest tak samo .... ?
Odpowiedz
REKLAMA:



(20-11-2019, 03:20 PM)le00n napisał(a): Też tak macie 

[Obrazek: source.gif]

le00n napisał(a):mniej więcej od południa na teleelevidenie na wiekszości kanałów dziwnie przeskakuje

Mniej więcej, od wskazanej pory, świadomie "przeskakiwałem", okresowo wręcz nadal zmieniam kanały, żadnych nieprawidłowości nie stwierdza się! [Obrazek: a025.gif]
Odpowiedz
(20-11-2019, 03:20 PM)le00n napisał(a): Też tak macie ze dzis mniej więcej od południa na teleelevidenie na wiekszości kanałów dziwnie przeskakuje obraz tzn program leci a tu nagle cofa sie o  kilka sekund i powtarza to co juz bylo ? dodam ze testowałem na dwóch niezależnych lączach  i jest tak samo .... ?
Skakało mi tak wczoraj

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Odpowiedz
(20-11-2019, 09:33 PM)jdjdjjsjzb napisał(a):
(20-11-2019, 03:20 PM)le00n napisał(a): Też tak macie ze dzis mniej więcej od południa na teleelevidenie na wiekszości kanałów dziwnie przeskakuje obraz tzn program leci a tu nagle cofa sie o  kilka sekund i powtarza to co juz bylo ? dodam ze testowałem na dwóch niezależnych lączach  i jest tak samo .... ?
Skakało mi tak wczoraj

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za info .. tak myślałem że problem nie jest po mojej stronie ale nie wiem czy to dobra wiadomość bo skoro serwery są przeciążone to co sie będzie działo w niedalekiej przyszłości skoro użytkowników przybywa .... kolejna sprawa ze skoro nie wszyscy zauważyli ten problem to pewnie nie byli podłączeni do tego samego serwera co my .... a brak możliwości zmiany serwera w profilu jest uciążliwy a dodam iż od kilku dni monitoruje serwer do którego mnie łączy i on się zmienia ..... na przykład podczas problemu byłem podłączony do serwera "CLOUD"
Odpowiedz
(21-11-2019, 06:29 PM)le00n napisał(a): tak myślałem 

Nie dramatyzuj/konfabuluj na wyrost, wszystko działa świetnie, zawsze możesz zmienić "serwis/dostawcę", generalnie to Twój problem, nic nie "poradzimy" [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



Problemy były ale tylko tymczasowo patrząc na status obciążeń serwerów.
Odpowiedz
Hello,

For each incoming SEPA transaction cost for us 1eur. So, when you sending 3eur we got 2eur. It's not acceptable. 
Please send minimal payment 9eur. If you pay less then 9eur, we must take a payment comission for 0.5eur.

New rules will be started at 01 December 2019.
Thanks for understanding."

Czy to podwyżka na teleevidenie?  Czy przelewamy 9ojro i mamy bez potrąceń abo na 3 miesiące?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
pezelewasz 9€ i będziesz mieć 9€
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Z tego co wiem to chodzi o wpłaty na PayPal i nie chodzi o podwyżkę tylko minimalną wpłatę w wysokości 9€. Cena za msc zostaje ta sama, wpłaty Revolut bez zmian.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości