Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Skusiłem sie i wziąlem TeleEle na 3 miesiące ze wzgledu na archiwum, lata fajnie z tivimate na Android TV, 99% bez przycinki ( jak jest to na początku) , w porównaniu do 4 innych subskrypcji ( porównanie tylko do polskich kanałów)  które posiadam to TeleEle wygląda solidnie ( archiwum wielki plus).
   Dla zainteresowanych polecam dosyć tani serwis By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  ( bez archiwum, czasem 2-3 kanały backup, UK, USA, PPV, itp., support na Discord). Test za darmo na 24h., $5 za miesiąc, $45 za rok. Używam już 4 miesiące i jest ok.
Odpowiedz
REKLAMA:



Prosił bym o zaproszenie na adamgrand.net
Odpowiedz
Panowie mam pytanie o format dźwięku w Teleelevidenie. Jak oglądam Watahę na HBO to przed rozpoczęciem jest info że serial będzie nadawany w 5.1. Używam tivimate na Android TV wbudowane w TV sony. Serial nadawany jest w stereo. I pytanie czy tak po prostu jest i też tak macie, czy np na boxach jest dźwięk przestrzenny?
Odpowiedz
Możesz na niektórych kanałach wybierać źródło audio. Z tym że polski jest praktycznie zawsze tylko stereo, a 5.1 tylko w w wersji oryginalnej (English).
Odpowiedz
Faktycznie, jak zmienię ścieżkę to pojawia się 5.1, tylko ta jakość napisów jakaś taka słaba, mało wyraźna a nie widzę opcji zmian.
Odpowiedz
Panowie, czy działa u Was Multi-view w Tivimate? Jak wybieram drugi kanał to pojawia się komunikat "An error occurred: DecoderInitializationException"
Odpowiedz
REKLAMA:



Działa ale wiele dostawców nie pozwala na oglądnie w multi view.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Czy komuś udało się dostać na test listę od Teleelevidenie?
Napisałem do nich parę dni temu z prośbą, ale na razie brak odzewu.
Szkoda mi wywalać 9EU, jeśli będzie przycinało, tak jak od innych podobnych dostawców.
Odpowiedz
Ja przed świętami napisałem i po paru godzinach miałem listę do testu na 24h.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(09-01-2020, 01:36 PM)zdzislaw22 napisał(a): Szkoda mi wywalać 9EU

Dlaczego "aż" 9€ [Obrazek: n010.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości