Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
@zdzislaw22 wystarczy, ze wplacisz 3,50e i bedziesz mógł oplacic konto na miesiąc.
9e to w przypadku zaoszczedzenia 50 centów prowizji.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



(09-01-2020, 02:10 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(09-01-2020, 01:36 PM)zdzislaw22 napisał(a): Szkoda mi wywalać 9EU

Dlaczego "aż" 9€ [Obrazek: n010.gif]

Po pierwsze dlatego, że to będzie już nie pierwsze kilka EU zmarnowane na testy. 
A po drugie, nawet wydanie 9EU bez sensu, czytaj nie da się oglądać ze względu na zawieszki, jest ich wyrzuceniem w błoto. Jak tak dalej będę sobie wyrzucał, to taniej będzie kupić abonament ipli. Co bym już dawno zrobił, gdybym mógł oglądać jej strumień na tym na czym chcę oglądać.  Wink

@mjw: masz rację, to chyba najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji
Odpowiedz
Można też przez PayPal bez prowizji.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(09-01-2020, 04:00 PM)zdzislaw22 napisał(a): Po pierwsze 
A po drugie

A po trzecie, już wiesż iż nie "musisz" wydawać tych swoich "mitycznych" 9€, aby dokonać "sprawdzenia"...po czwarte na sensownym sprzęcie/aplikacji, dobrym łączu absolutnie nie ma "zawieszek/przycinek" [Obrazek: r010.gif]

RadereQ napisał(a):Można też przez PayPal bez prowizji.

"Zapomniałeś " dopisać, w odniesieniu od jakiej minimalnej kwoty [Obrazek: k045.gif]

teleelevidenie napisał(a):Hello,
For each incoming SEPA transaction cost for us 1eur. So, when you sending 3eur we got 2eur. It's not acceptable. 
Please send minimal payment 9eur. If you pay less then 9eur, we must take a payment comission for 0.5eur.
New rules will be started at 01 December 2019.
Thanks for understanding.
Odpowiedz
Kolego, ale czemu służą te Twoje nic nie wnoszące do tematu docinki?
Działa Ci to się cieszę Twoim szczęściem. 
Może i mam gówniane łącze lub gówniany sprzęt, ale to nie znaczy, że mam wydawać pieniądze nawet małe bez sensu.

Poza tym, jakbyś choć trochę się zastanowił co napisałem, to byś zrozumiał, że ipla działa bez żadnych przycinek na tym moim gównianym sprzęcie i łączu. Wink

Tyle w temacie i proszę nie usiłuj pisać jakiejś ostrej riposty. Albo masz coś konkretnego do napisania, co mi pomoże, albo nie. Twoje dywagacje na temat jak ty masz dobrze są dla mnie kompletnie zbędne.
Proszę Cię bardzo grzecznie, nie ciągnij więcej tej prowadzącej do nikąd dysputy.
Odpowiedz
Coś tam słyszał i się wymądrza. Jak mówię, że bez prowizji, to bez prowizji. Tydzień temu przesłałem Paypalem przez opcję "wyślij do znajomego" 3 euro i mam doładowane na miesiąc.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



(09-01-2020, 06:32 PM)zdzislaw22 napisał(a): Kolego, ale czemu służą te Twoje nic nie wnoszące do tematu docinki?

Hmmm, "docinki"?! [Obrazek: a010.gif]

No bez jaj, suche treściwe stwierdzenia, nawet w części nie argumentum ad personam, chłopie Ty jakiś przewrażliwiony jesteś, może się melissy napij [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
A ja Wam powiem tak .

Trzy, czy dziewięć, to i tak ...gówniane pieniądze za tyle kanałów w takiej jakości. Oj grzeszycie, grzeszycie.
Odpowiedz
Ech... I z prostego pytania zrobiła się mało poważna dyskusja o niczym...

Koledze @mjw jeszcze raz dziękuję za krótką, zwięzłą, konkretną i przed wszystkim na temat, podpowiedź.
Odpowiedz
Cześć, czy w teleele, jest Canal+4K UHD, czy to tylko FHD jak u innych dostawców? Widzę na liście ale u innych też jest na listach w praktyce żadne to 4K, tylko 1080
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości