Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(02-05-2020, 09:44 PM)grzesiekho napisał(a):
(02-05-2020, 04:21 PM)djmalag napisał(a): Ktoś z was tam płacił kartą kredytową? Czy innym sposobem?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Ja płacę kartą Revolut ale w opcji karta jednorazowa.
No właśnie nie ma opcji wpłat paypalem czy revolut, płacisz albo Perfect Money lub podpinasz kartę
Odpowiedz
REKLAMA:



Zrobiłem w revolut jednorazową kartę Visa. Już zapłacone.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(03-05-2020, 12:30 PM)djmalag napisał(a): Zrobiłem w revolut jednorazową kartę Visa. Już zapłacone.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
I jaką walutą płaciłeś?


Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Euro i tam sobie przewalutowalo.
Jak by ktoś chciał darmową kartę przy zakładaniu to mogę podarować

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ktoś płacił przez Perfect Money?
Odpowiedz
Witam, od wczoraj nie działa tv od tojelako? Czy ktoś wie co może być nie tak? Od lutego nie było żadnych problemów...[Obrazek: cfa026339daf437cf737cff109393d00.jpg][Obrazek: dc897e522182c1bde8a432550106024b.jpg]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



@tediszyszon Zmien sobie mac np na ten 00:1A:79:32:bd:ee, lub ten 00:1A:79:32:be:22
albo zajrzyj tu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., to ta sama wtyczka jest inna nazwa, tam pelno macow do podmiany jak i FAQ co i jak
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
Odpowiedz
czego nie rozumiesz w podanym linku? masz tam instrukcje
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
Mam problem z forum przez przeglądarke nie mogę się zalogować i nie widzę treści do której wysłałeś mi link.
Doszedłem w programie kodi taka ścieżką: koło zębate, dodatki,moje dodatki,klient telewizji, tojelako client, konfiguracja...i mam tu zakładki: ogólne, portal 1..2..3..4..5
Czy to co mi wysłałeś mam wpisać w portal 1?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości