Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
No widzisz, odpalam listę na 3 miesiące i nie sprawdzam tam zmian na bieżąco. Jedynie pamiętam, że jak zarejestrowałem się tam to lista była tylko na "one device". Zmiany na +
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



Jak można się zarejestrować na Teleevidenie? Rejestracja jest raz na jakiś czas?
Odpowiedz
Tak. Na shoutboxie czasem ktoś napisze że jest otwarta.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam,  czy na telelelevidenie można z jednej listy korzystać jednocześnie na 2 urządzeniach ?
Odpowiedz
(13-06-2020, 08:36 AM)gilek193 napisał(a): można z jednej listy korzystać jednocześnie na 2 urządzeniach ?

[Obrazek: gif-nodding.gif]

(12-06-2020, 10:32 PM)zborus napisał(a): Rejestracja jest raz na jakiś czas?

Aktualnie jeszcze jest [Obrazek: r010.gif]

[Obrazek: ddHzLKv.jpg]
Odpowiedz
A  gdzieś u nich na stronie takie info znajdę?, Pytam bo kilka dni temu się zarejestrowałem, doładowałem konto ale listy jeszcze nie kupiłem  bo  2 tyg plusX mi zostało.
Odpowiedz
REKLAMA:



(13-06-2020, 08:59 AM)gilek193 napisał(a): A  gdzieś u nich na stronie takie info znajdę?

[Obrazek: IpVkeDi.jpg]
Odpowiedz
Kurcze a bana nie ma za to że z jednej listy korzystasz na 2 urzadzeniech ? Czy poprostu kupiłeś 2 listy ? Sory że tak mecze ale wolę się dopytać by później nie mieć problemów  (bana)
Odpowiedz
(13-06-2020, 09:47 AM)gilek193 napisał(a): z jednej listy korzystasz na 2 urządzeniach ? 

Przecież masz czarno na białym, po zalogowaniu na swoje konto => ilość urządzeń 2

Zagadnienie już było dogłębnie roztrząsane, w przedmiotowym temacie, wszystko [Obrazek: g045.gif]
Odpowiedz
Hej
gdzie mogę zobaczyć jakie kanały oferuje Teleele? Czy warto to kupować jeśli mam TV Thomson z jakimś okrojonym systemem? Wprawdzie jest apka IPTV ale nie ma tych co wymieniliście. A ma ktoś z Was adres paypal Teleele? Można płacić przez paypal? Chciałem kartą ale robi się w UAH i wychodzi dużo więcej niż w EUR.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości