Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(13-06-2020, 10:08 AM)Arcziiiii napisał(a): gdzie mogę zobaczyć jakie kanały oferuje Teleele?
A ma ktoś z Was adres paypal Teleele? Można płacić przez paypal?

Listę kanałów, możesz sprawdzić po rejestracji/zalogowaniu na swoje konto:


[Obrazek: 7nSezaa.jpg]


Tak, mamy adres paypal, ale do własnej wiadomości, Ty musisz w tej sprawie osobiście napisać do dostawcy listy, może odpiszą/podadzą, w co wątpię [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



napisałem ale dlaczego nie chcesz podać to nie wiem a listy nie ma póki nie wykupisz chyba a chciałem najpierw zobaczyć co kupuje.

Widzę, że można doładować za 3,5Eur a pisaliście że trzeba za 9Eur?
Odpowiedz
(13-06-2020, 10:31 AM)Arcziiiii napisał(a): Widzę, że można doładować za 3,5Eur a pisaliście że trzeba za 9Eur?

Jak czytał że paypal 9€, to tam w tych postach było też napisane, dlaczego właśnie taka kwota [Obrazek: a080.gif]
Odpowiedz
(13-06-2020, 10:37 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(13-06-2020, 10:31 AM)Arcziiiii napisał(a): Widzę, że można doładować za 3,5Eur a pisaliście że trzeba za 9Eur?

Jak czytał że paypal 9€, to tam w tych postach było też napisane, dlaczego właśnie taka kwota [Obrazek: a080.gif]

Pan się na tym zna, jak najbezpieczniej zapłacić jeśli nie mam od nich paypala? Kartą jest drozej bo zamiast 9E to trzeba wpłacić 296UAH czyli 43zl a 9EUR to 40zl, i czy moge wplacic 3,5Eur?
Odpowiedz
Place karta i wychodzi lekko ponad 10€
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
No właśnie, poza tym kartą niezbyt bezpiecznie bo łatwo wtedy namierzą. Wiecie może jak założyć QIWI?
Odpowiedz
REKLAMA:



Pisaliście że na tele, można korzystać z dwóch urządzeń 2, dlaczego ja mam 3? Zakładka mój profil - - > ilość urządzeń 3

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
A nie mają ci towarzysze ze wschodu płatności przy pomocy BTC ??
paypal,karta... może najlepiej się od razu pod tym podpisać Big Grin
Odpowiedz
Płacę kartą revolut więc jakie tu ma być niebezpieczeństwo?

@Maciej_27 można korzystać z jednego urządzenia na raz, a urządzeń czyli list chyba można kupić max 3 ale nie mam pewności.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(14-06-2020, 11:11 AM)mjw napisał(a): można korzystać z jednego urządzenia na raz

Już to przerabialiśmy, z autopsji można korzystać z jednej listy, na dwóch urządzeniach jednocześnie [Obrazek: k007.gif]


[Obrazek: yT4gCRJ.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości