Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(12-11-2020, 12:51 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(12-11-2020, 12:45 PM)mareczeq08 napisał(a):  zapowiada się 

Teleelevidenie jest bezkonkurencyjne, płatność PayPal lub kartą Revolut...[Obrazek: r010.gif]

A w której opcji jest płatność PayPal'em? Bo jak wchodzę w "Balance replenishment" to pokazuje mi dwie opcje: Free-Kassa i enot. Ani w jednej, ani w drugiej nie dojrzałem płatności PayPal'em.
Odpowiedz
REKLAMA:



(12-11-2020, 01:02 PM)mareczeq08 napisał(a): nie dojrzałem płatności PayPal'em.


[Obrazek: BZR4scLl.jpg]
Odpowiedz
(12-11-2020, 01:14 PM)Łonogrzmot napisał(a): [Obrazek: BZR4scLl.jpg]

No niestety, u mnie tej opcji nie ma jak widać na poniższym obrazku  Undecided

[Obrazek: SotShBV.png]
Odpowiedz
@mareczeq08  Lista Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming/subtitles) playlist: Online autodetect: + aplikacja TiviMate IPTV Player Premium + najlepsze EPG od kodiwpigulce = [Obrazek: k040.gif]

Odnośnie innych alternatywnych/darmowych rozwiązań, wszystko jest/było setki razy wałkowane na forum, szukać, czytać...The End


[Obrazek: MaDnb52l.jpg]

Podziękowali: mareczeq08
Odpowiedz
Możliwe, że paypal nie jest dla nowych.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Przez free casa można płacić 3,5 e na miesiąc. Więcej nie mam zamiaru braciaszkowi płacić.
Odpowiedz
REKLAMA:



(12-11-2020, 02:46 PM)Łonogrzmot napisał(a): @mareczeq08  Lista Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming/subtitles) playlist: Online autodetect: + aplikacja TiviMate IPTV Player Premium + najlepsze EPG od kodiwpigulce = [Obrazek: k040.gif]

Odnośnie innych alternatywnych/darmowych rozwiązań, wszystko jest/było setki razy wałkowane na forum, szukać, czytać...The End

Dzięki wielkie za pomoc  Angel
Odpowiedz
(12-11-2020, 03:27 PM)mjw napisał(a): Możliwe, że paypal nie jest dla nowych.

Mamy już definitywną jasność, dokładnie tak jest, nie ma opcji płatności PayPal dla nowych użytkowników [Obrazek: k007.gif]


[Obrazek: ULIf7jal.jpg]

[Obrazek: gajOvJnl.jpg]
Odpowiedz
(12-11-2020, 03:35 PM)grzesiekho napisał(a): Przez free casa można płacić 3,5 e na miesiąc. Więcej nie mam zamiaru braciaszkowi płacić.

Co za różnica? Jeśli i tak oglądasz to lepiej mieć spokój na trzy miesiące.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Bzdury piszesz, że głowa mała...

[Obrazek: Bn5II8al.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości