Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Proszę mnie uświadomić .
Wchodzę na teleelevidenie.com przekierowuje mnie do bota na telegramie.
Bot oświadcza mi że mogę uzyskać wersję próbną i co bym mu nie odpowiedział to ciągle mi odpowiada :
"Ошибка, повторите попытку" -Błąd, spróbuj ponownie ???
Odpowiedz
REKLAMA:



Pewnie pytanie padało już milion razy, ale dopiero zaczynam przygodę z iptv i kodi. Jakie iptv polecacie, ale takie które będzie miało również archiwum? Zastanawiam się między teleelevidenie, a plusx. Co lepsze, jakie są różnice? Które lepiej chodzi, lepsze jakościowo, które ma więcej archiwum,kanałów?
Odpowiedz
(14-02-2021, 12:58 PM)Arturess napisał(a): Zastanawiam się między teleelevidenie, a plusx. 

Proponuję zrobić "przerwę" od zastanawiania, bo na chwilę obecną jest bezprzedmiotowe, tylko zacząć od podstawy, czyli samodzielnego ustalenia/sprawdzenia na którym z wymienionych serwisów możesz się zarejestrować...a te drobne kilka € jest zagadnieniem drugorzędnym.
Odpowiedz
Zarejestrowany jestem na obu serwisach, bo udało mi się to zrobić w momencie, gdy rejestracje były otwarte Smile prawdopodobnie przetestuje oba, ale chciałbym też zasięgnąć porad od doświadczonych użytkowników obu serwisów Wink
Odpowiedz
(14-02-2021, 04:22 PM)Arturess napisał(a): Zarejestrowany jestem na obu serwisach
chciałbym też zasięgnąć porad 

Fajnie, pół sukcesu, zasięgaj [Obrazek: k0422.gif]
Odpowiedz
(14-02-2021, 04:22 PM)Arturess napisał(a): Zarejestrowany jestem na obu serwisach, bo udało mi się to zrobić w momencie, gdy rejestracje były otwarte Smile prawdopodobnie przetestuje oba, ale chciałbym też zasięgnąć porad od doświadczonych użytkowników obu serwisów Wink
Nie czekaj zbyt długo bo jeszcze ci te nie opłacone konta usuną Big Grin

Miałem tak w przypadku televidenie...
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam, zapytam z innej beczki. Mam plusx (miałem) od ponad roku. W sobotę padło. Myślałem, że chwilowe ale do dziś nie działa. Odbieram na SIPTV w Samsungu, mianowicie epg jest aktualne, tylko nie mogę połączyć się z kanałami, czarny obraz. Drugi problem jest taki, że nie mogę zalogować się do new.plusx.tv. Pytałem ludzi na "wykopie" podobno działa PLUSX. Czy jest ktoś kto mógłby zapytać ICH jak można się z nimi skontaktować, bo panel użytkownika mi nie działa. Ogólnie lista nie działa mi również w innych urządzeniach.
Odpowiedz
Działają Wam wszystkie kanały na teleevidenie?
Mam z kilkoma dokumentami Nationale Discovery

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(15-02-2021, 02:02 PM)sowa198310 napisał(a):  Pytałem ludzi na "wykopie" podobno działa PLUSX. 

[Obrazek: g070.gif]


[Obrazek: jW6RDKLl.jpg]


sowa198310 napisał(a):nie mogę zalogować się do new.plusx.tv

Potrzebna nowa rejestracja...


ten30 napisał(a):Działają Wam wszystkie kanały na teleevidenie?

263 nie do sprawdzenia [Obrazek: g075.gif]

ten30 napisał(a):Nationale Discovery

W liście PL nie posiadam dostępu do wskazanego kanału [Obrazek: a035.gif]
Odpowiedz
Nie zrozumieliśmy się, ja już mam przeniesione konto na new.plusx.tv tylko od soboty nie mogę się na nie zalogować, ani zmienić na niej hasła. Z mojej strony wygląda to jakby padły im serwery, ale tak jak pisałem, pytałem na innych stronach i ludzie piszą, że normalnie działa. Dziwi mnie trochę, że tak długo jest problem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości