Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPMC - brak aktualizacji seriali w "ulubionych".
#1
Za namową administratora forum przerzuciłem się z KODI 17 na SPMC, ponieważ mam boxa na androidzie 4.4.2 i filmy się klatkowały. SPMC działa wyśmienicie (dzięki wielkie @mjw), ale zauważyłem, że jak dodam seriale do "ulubionych" to nie aktualizują się na bieżąco. Muszę wchodzić na nowo do wtyczki i odszukiwać dany materiał, by obejrzeć najnowszy odcinek.
Czym to może być spowodowane?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jaka wtyczka?
Do oglądania nowości najlepszy jest incursion + konto na trakt. W głównym menu jest pozycja Nowe odcinki - synchronizuje się z kontem w trakt i pokazuje nie tylko postęp już oglądanych seriali ale także nowe odcinki

Podziękowali: ssooqq
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3


Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
(16-03-2018, 10:58 AM)ssooqq napisał(a): Rozważałem tę opcję, ale z tego co wyczytałem to nie działa Wifi na niej. To prawda?

Myślę, że to raczej kwestia nieobsługiwania jakiejś karty wifi przez system operacyjny. Najłatwiej sprawdzić i samodzielnie się przekonać, bo doniesienia dotyczyły pojedynczych przypadków.

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
#6
(16-03-2018, 10:58 AM)ssooqq napisał(a): Rozważałem tę opcję, ale z tego co wyczytałem to nie działa Wifi na niej. To prawda?

U mnie i WiFi i po kablu prażyło.
Tak jak wyżej... samemu sprawdzić u siebie jak to wygląd (doczytać jeszcze o plikach do obsługi pilota), tym bardziej, że odpalenie libreelec z pendraczka nie usuwa żadnych ustawień z tego co już jest na TV Boxie... jak się nie podoba to wyjmujesz pendraka i masz dokładnie takie samo KODI (czy SPMC i inne programy) co miałeś wcześniej przed libreelec.

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ulubione prowadzą do wersji z "cache", nie są odświeżane na bieżąco. - tutaj musiałbyś zastosowac albo SuperFavorites albo Simple Favorites (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - ja używam z tego tylko plugin.video.favourites - działa idealnie do video)

Podziękowali: ssooqq
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości