Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Incrusion vs Covenant
#1
Czym się różnią Forki wymienione w temacie? Do tej pory używałem Covenant'a, który zirytował mnie, gdy chciałem zobaczyć TWD S08E01 a tam 30 źródeł a w tym jedno działające. Tak było na PC. Na telefonie Covenant pokazał mi tylko jedno źródło, to działające. Wczoraj dodałem Incrusion na PC, wchodzę na to samo, są te źródła, i o dziwo wszystkie działają. Restartuję wtyczkę aby uruchomić opcję pobierania i dup, źródła nie sprawne (pomija je).
Jaki jest tego powód? Może czegoś brakuje, jakiejś wtyczki? Dziwne jest też to że na telefonie pokazało mi jedno, działające źródło, a na PC 30, ale tylko 1 było ok.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Dopóki są to darmowe źródła panuje zasada - "Kto pierwszy ten lepszy" i jeżeli brakuje "slotów" nie podłączysz się.
A źródło wtyczki i sposób wyszukiwania jest pewnie to samo. Co najwyżej jedno wyfiltorwuje źródła bez wolnych "slotów".
Zawsze możesz spróbować real-debrid... nie jest jakoś zaporowo drogie.
Odpowiedz
#3
A może być że te źródła są widoczne, jednak nie są już aktywne? Bo chyba bardziej taką opcję bym obstawiał, bo wątpię że ciągle ktoś na tamtych strumieniach siedzi i ogląda.
A są jakieś wtyczki które oferują materiały w prawdziwym FullHD? Bo to co jest na tym Covenancie określone jako 1080p, naprawdę jest 480p/HDTV. Czasem zdarzy się natknąć na prawdziwe 720p, oczywiście opisane jako 1080p, ale to z tym jest trudno. Rozumiem że to już same źródła określają jakość i jest ona często przekłamana?
A real-debrid czerpie z jakichś popularnych serwisów premium rozumiem?
Odpowiedz
#4
Covenant od pół roku jest martwy ,nie rozwijany, ma problemy z współdziałaniem z trakt.
Incursion jest jego następcą. Ma poprawione polskie źródła, na githubie są zgłoszone poprawki polskich scrapperów (jak ktorś sprytny to sobie sam podmieni pliki), czekamy już troszkę na aktualizację, ale to dlatego że wtyczka ma przejść mocną rewolucję.
Poza tym - raz na jakiś czas trzeba czyścić cache Incursion oraz resolveurl/urlresolver...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Tomek ma racje.W tej chwili nie ma lepszej wtyczki do wyszukiwania polskich źródeł i nawet segos jest w nowych  Big Grin
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Też to czytałem... Natomiast dla zniecierpliwionych... Skoro na githubie są poprawione pliki, które czekają na aktualizację... Może uda się znaleźć poprawione wersje modułów do "ręcznej" instalacji dla zainteresowanych?

O patrzcie się - znalazłem... Wink Że też komuś się chciało pobrać z githuba i pokombinować z tym...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (POPRAWIONA WERSJA - 03.04.2018)
Instalacja przez zip, obojętnie jaka kolejność. Zaktualizuje się, nie zmieniając wersji incursion ani nic. To po prostu mały "patch".
(24-03-2018, 04:31 PM)CherryKodi napisał(a): Tomek ma racje.W tej chwili nie ma lepszej wtyczki do wyszukiwania polskich źródeł  i nawet segos jest w nowych  Big Grin
No.. nawet segos jest, nieźle, prawda Wink
Jak ktoś ma konto w segos.es może w ustawieniach incursion podać swoje dane - zawsze coś więcej tam znajdzie...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
@GalAnonim - ilość żródeł pomiędzy incursion a fanfilm wynika stąd że w fanfilm "nie dokońca" działa zarówno timeout (na korzyść) jak i oddzielanie źródeł stricte z językiem PL od języka EN/PL. A ogólnie to scraperry są "prawie" identyczne Smile I to dzięki tej samej osobie tak naprawdę.
Fanfilm jak dla mnie nie potrzebie jest powiązany z SuperFavourites... i jakoś słabiej mi działa z traktem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Oddzielanie źródeł działa tak jak w incursion bo to kod z incursion tak samo timeout i trakt, różnicą jest tylko to że fanfilm jest źródłem scrapperów do incrusion. Więc pewnikiem jest, że Incrusion zawsze będzie w tyle z ilością źródeł w porównaniu do FanFilm, w którym zawsze są aktualizowane wcześniej Smile A z tym SuperFavourites itd. to już pretensje do @meserak86 bo to jego pomysł Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości