Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Player do linków z openload i innych źródeł
#1
Cześć,

Tak się właśnie zastanawiam, czy natknął się ktoś na wtyczkę - player, w której mogę sam wkleić link z np. openload?
To byłoby coś Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ja do tego używam real-debrid i naszej wtyczki Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
A można zdobyć dostęp na testy? Chciałbym sprawdzić jak to będzie działać u mnie Smile
Odpowiedz
#4
(03-04-2018, 07:57 AM)Shyr napisał(a): A można zdobyć dostęp na testy? Chciałbym sprawdzić jak to będzie działać u mnie Smile

Szczerze testy nie sa potrzebne gwarantuje ze jak kupisz raz w zyciu nie zrezygnujesz
Odpowiedz
#5
(03-04-2018, 07:57 AM)Shyr napisał(a): A można zdobyć dostęp na testy? Chciałbym sprawdzić jak to będzie działać u mnie Smile
Za nie duże pieniądze z pewnością ulatwisz sobie odtwarzanie wybranych przez siebie linków czy też torrentow. Mając RD skorzystasz z wielu wtyczek oferujących premium.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
To jeszcze dopytam, bo Szukajka wprowadziła nowe zabezpieczenia (aktualizacja CloudFlare). Real-Debrid dostał jakiś update odnośnie tych zmian?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Chyba nie do końca rozumiesz jak działa Real Debrid. To serwis, który jakby pośredniczy pomiędzy źródłem, a odbiorcą. Jeśli wtyczka np Incursion nie jest w stanie (póki co) pobrać linku z szukajka.tv i przesłać poprzez urlresolver do Real-Debrid aby "odblokować" link/stream to administrator RD nie jest w stanie zrobić żadnego updateu bo to nie leży po ich stronie.

Podziękowali: Shyr
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Witam. Właśnie sie zastanawialem dlaczego wyszukuje mi odnosnie filmu kilka, kilkanaście źródeł, a czasami zadne nie laduje filmu...
Odpowiedz
#9
Jeśli chodzi Ci o problem z Real-Debrid to mają właśnie jakąś awarię i nie działa ich serwis. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: iptvle
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
a jak w ogóle wykupić z tego real-Debrid premium na miesiąc i jak to potem skonfigurować z kodi?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości