Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cherry tv
#1
Witam.  Podesle ktoś dokładnego linka do ściągnięcia repozytorium Cherry tv?  Miałem ale musiałem wszystko zresetowac cale kodi i wszystko upadło
REKLAMA:



#2
tu masz adres do repo By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#3
Dzięki a wizard jak zainstalować w Cherry tv?
#4
Zainstaluj z repozytorium -> CHERRY TVRepository -> Programy i Cherry TV Wizard
#5
Czy ty człowieku w ogóle się jakoś ogarniasz? Dwa tygodnie temu pytałeś o to samo!
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Przykro mi, ale daję ostrzeżenie, tym bardziej że cię wcześniej informowałem żebyś zastanowił się 5x nad zadawanym pytaniem i jego formą.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#6
Tomek wiem pytalem ale musialem wszystko przywrócić do ustawień fabrycznych.  A poza tym jak wchodze np w kategorię Cherry tv xxx lub VOD to prosi o jakiś kod?  Nie wiem o jaki kod chodzi jak klikam w google to pokazuje mi stary kod do repo ramic ?
REKLAMA:



#7
(11-04-2018, 05:37 AM)Lukaszek124 napisał(a): Tomek wiem pytalem ale musialem wszystko przywrócić do ustawień fabrycznych.  A poza tym jak wchodze np w kategorię Cherry tv xxx lub VOD to prosi o jakiś kod?  Nie wiem o jaki kod chodzi jak klikam w google to pokazuje mi stary kod do repo ramic ?

Skoro wiesz że pytałeś i skoro tam padła odpowiedź to oznacza że kompletnie nas nie szanujesz. Nie szanujesz tego, że ktoś poświęcił swój czas żeby podać ci odpowiedź, nie szanujesz naszej pracy, nie szanujesz innych użytkowników. Z powodu własnego lenistwa (bo jak inaczej nazwać to, że nie chce ci się wrócić do własnego wątku sprzed 2 tygodni, kliknąć 2x i poczytać...) zakładasz kolejny wątek. Taka postawa roszczeniowa jest niemile widziana na każdym forum. Proponuję na przyszłość myśleć 2x przed zadaniem pytania.
Co do XXX - powtórka tematu - wystarczy wejść na ich FB i przeczytać. Ale po co? Niech to zrobią inni, bo mi się nie chce, mam inne rzeczy do roboty... Co w kontekście XXX brzmi komicznie...
Zamykam. Ostrzeżenie zostało IMO przyznane całkowicie słusznie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości