Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z pobraniem najpopularniejszych wtyczek.
#1
Witam mam problem z pobraniem najpopularniejszych wtyczek takich jak naprzyklad: Neptun, Incrusion itp. wszystko robię wedlug kolejności i podczas pobierania juz z repozytorium wywala blad pobierania przy 2% innym razem przy 5% itp. czy ktos wie co to za problem?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jakieś logi by się przydały - bez tego ani rusz. Poza tym - nie wiemy skąd instalujesz...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
@Tomek Instaluje z repozytoriów od blamo repo i Incrusion itp.
A gdzie te logi sprawdzić i jak wam je wysłać?
Odpowiedz
#4
(07-05-2018, 03:15 PM)Warson napisał(a): @Tomek Instaluje z repozytoriów od blamo repo i Incrusion itp.
Czyli dalej zgadujmy skąd instalujesz, bo po co podawać konkrety... każde z tych repozytoriów posiada swoje własne "repa" oraz tysiące innych nieoficjalnych.... No ale my będziemy zgadywać o co chodzi w "itp"

Logi uzyskasz za pomocą Kodi Logfile Uploader - z oficjalnego repozytorium kodi. Po instalacji ponownie uruchom kodi, spróbuj zainstalować wtyczkę, następnie uruchom Kodi Logfile Uploader i wklej tu linka którego pokaże.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
@Tomek to co mam ci więcej podać skąd jakie źródła? Bo jestem początkujący i za wiele ode mnie nie oczekuj a jak możesz to naprowadź Smile okazuje się że ja nawet nie moge zainstalować tego dodatku do Logow z repozytorium Kodi.. dziwne proboje dalej...
Odpowiedz
#6
(06-05-2018, 10:06 PM)Warson napisał(a): Witam mam problem z pobraniem najpopularniejszych wtyczek takich jak naprzyklad: Neptun, Incrusion itp. wszystko robię wedlug kolejności i podczas pobierania juz z repozytorium wywala blad pobierania przy 2% innym razem przy 5% itp. czy ktos wie co to za problem?

Najczęściej pomaga zmiana sieci lub użycie VPN przy pobieraniu wtyczek. Spróbować nie zaszkodzi. Logfile uploader pobierzesz z repozytorium kodi add-ons w programach lub usług. Good Luck!
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości