Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV Android+4K= lipa
#1
Podpowiedzcie proszę czy ktoś ogarnał juz sposób na odtwarzanie treści 4K na ATV ?
sieć = ok 95 mbs , sprzęt naprawdę dobrej klasy zainstalowana wtyczka 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i cały czas info w prawym górnym rogu : zbyt mały poziom buforowani do ciagłego odtwarzania...
no nie ma siły aby problem leżał po stronie sprzetu... tak samo jak nie ma mowy aby ktoś nie zwrócił na to uwagi, czy naprawdę Wam płynnie odtwarza 4K ? chyba , że ja nie potrafię sobie zbuforować większj ilości MB...
wtyczka j/w pokazuje Free memory 457MB i dalej , że optimal buffersize to 152MB...daje use optimal i co... pociągnie 30 sekund i ,,, znany komunikat...
zna ktoś rozwiązanie gdzie robię błąd ?
nie szukam kogoś ze szklana kulą więc jesli logi potrzebne zapodam...
dzieki z góry...
xianix
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
To zależy nie tylko od sieci i od sprzętu ale też od serwerow na których są filmy - może one nie wyrabiają...
Bufor 150 to ciut mało na 4k... Ale więcej przy tej pamięci nie wyciśniesz.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
dzięki.
w takim razie rodzi się pytanie do znawców ATV...
ad 1) skoro mam 6 GB wolnej pamięci wewnętrznej, czy jest możliwe aby "ręcznie" zwiększyć Free memory z 475 MB na 2 x więcej np ? mam również podpięty HDD zewnętrzny 1T... dedukuje, że wtedy optimal buffersize zwiekszy się równiez dwukrotnie...
być może jest możliwość za pomocą tej wtyczki:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
czy ktoś próbował?
ad 2) korzystam z wtyczki supremacy... ze względu na 3D oraz 4K czy jest szansa na propozycję wtyczki która być może oferuje transfery które pozwolą w jakikolwiek sposób obejrzeć np treści 4K
ad 3) ze względu na posiadany ATV Sony korzystam z Kodi 18 która pozwala w pełni wykorzystywać możliwości ATV
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości