Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błędy z wtyczką.
#1
Witam. Mam problem. Gdy instaluje wtyczki i chce je uruchomić wyskakują błędy. Nie wiem co z tym zrobić. Proszę o pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(14-09-2017, 06:43 PM)misiu2731 napisał(a): Witam. Mam problem. Gdy instaluje wtyczki i chce je uruchomić wyskakują błędy. Nie wiem co z tym zrobić. Proszę o pomoc

Jakie wtyczki, jakie błędy..?
Odpowiedz
#3
cda.pl, wizja.tv
Odpowiedz
#4
panie @misiu2731 proszę sformułować tytuł tego tematu adekwatnie do problemu bo wtyczek do Kodi jest milion pięćset sto dziewięćset.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
No dobrze. Kiedy zainstalowałem wtyczki do Kodi było wszystko pięknie i wogóle. U mojego kumpla też działały te wtyczki. Kiedy nastał wieczór chciałem sobie coś poglądać, ale kiedy chce uruchomić patrze wyskakuje napis o błędzie pt: ,,Błąd dodatku więcej informacji w pliku rejestru zdarzeń". Ja tak myślę no dobra. Myślałem, że to wina dodatku więc usunołem i zainstalowałem od nowa. Nie pomogło. Wieć sobie myślę ściągne inna wtyczkę, gdzie będę miał telewizje i też taki sam efekt.
Odpowiedz
#6
@misiu2731 na jakim systemie masz Kodi? Android/Windows/Linux?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Na urządzeniu raspberyy pi zero
Odpowiedz
#8
Dodam, że podobny problem z wtyczkami z livepolishTV występuje również u mnie na androidzie. Wieczorem brakuje dostępu tak jak u @misiu2731
Odpowiedz
#9
@misiu2731 czyli kompletnie żadna wtyczka nie działa czy tylko cda.pl nie działa i wizjatv? Cda z repository ramic? Wtyczka wizjatv z repozytorium Kodiver?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
Wogole nic
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości