Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Netflix oraz AllTube/Szukajka na Mi Box
#1
Witam Smile od paru dni korzystam z Kodiego na mi Boxie 3 (wcześniej jedynie używałem Kodiego na PC jako odtwarzacza pvr). I dzięki waszym poradnikom udało mi się zainstalować interesujące mnie wtyczki Smile Ale mam parę problemów:

Sprzęt to Mi Box 3 z polskiej dystrybucji na oficjalnym Androidzie 6
Kodi w wersji 18 (kompilacja z 13 maja).

Wtyczka Netflix:
Zainstalowała się elegancko, mogę się zalogować - przeglądać wszystko ale przy próbie odtworzenia nie odtwarza żadnego materiału (tzn po wybraniu materiałów niby go przez ułamek sekundy ładuje po czym nic się nie dzieje - ekran nadal pozostaje na wyborze materiałów) - tak jak na obrazku:
[Obrazek: Screenshot_32.jpg]

Czy wtyczka generuje jakieś logi, które mógłbym sprawdzić? InputStream Adaptive jest zainstalowany i włączony.


Kolejny mój problem dotyczy wtyczek AllTube/Szukajka - mianowicie mogę odtworzyć każdy materiał z "menu głównego" wtyczki ale nie działa wyszukiwanie w obu wtyczkach - tzn po wybraniu szukaj na ekranie w nieskończoność pozostaje tylko "kółeczko ładowania" - jakieś pomysły?

Z góry dzięki za pomoc Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wtyczki generują logi i możesz je łatwo sprawdzić wtyczkami do logów, które znajdziesz w oficjalnym repozytorium Kodi. Bez logów nic nie poradzimy. Wink
Do Netflixa jednak polecam dedykowaną aplikację na Android TV.
Tak samo szukajka i alltube - potrzeba logi.

Podziękowali: szczuru
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Ok, dzięki, wieczorem przysiądę i wrzucę logi Smile

Oficalna apka Netflixa dla Android TV u mnie nie działa (ponoć przypadłość niektórych egzemplarzy Mi Box - sprzedawca odmówił wymiany bo ponoć po testach u niego działa) - u mnie niestety na 2 Tv i w rożnej kablowej konfiguracji mam cały czas HDCP unsupported :/ O dziwo oficjalna apka na androida (wersja tabletowa) działa bez prbblemu ale nie można jej obsługiwać za pomocą pilota.
Odpowiedz
#4
Witam
Ja bym nie odpuścił takiemu sprzedawcy - może rzecznik praw konsumenta by coś pomógł?
Sprzedają nie sprawny sprzęt i plotą głupoty że u nich jest ok Sad

A jaka była max rozdzielczość na tej apce tabletowej która się uruchamia?
Odpowiedz
#5
Rozdzielczość zauważalnie niższa - nie mam jak sprawdzić ale obstawiał bym 480p.
Odpowiedz
#6
To może sprawdź jeszcze apka ze sklepu play "DRM Info" co pokaże?
Bo 480p to chyba jest w stanie dowolny chiński box wyświetlić
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Używam DRM info - stąd wiem, że funkcja HDCP ma status unsupported. Dziwna sprawa bo na tym samym tv, tym samym kablu i porcie HDMI apka od Netflixa działa na PS4 (tak samo apka wbudowana w TV). Na samym boxie apka startuje ale po wybraniu materiału po paru sekundach odtwarzania wywala błąd pvq-100 czy coś w tym stylu.
Odpowiedz
#8
Kompilacja Kodi z dzisiaj może nie działać kompilacja z przed tygodnia już tak
rożne ustawienia kodeki itp itd do kompilacji apk pakuja i testują wszystko musisz przetestowac kilka wersji
nie wiem jak jest na android bo nie używam ale takie problemy mialem na box z windows i LibreElec nie każda wersja działa i tyle
dla przykładu kilka dni temu zrobiłem sobie update LibreElec i Netflix mi nie zadziałał nawet już nie sprawdzałem HBO tylko na ślepo
pociągnąłem jedną z wersji z kwietnia i wszystko teraz działa....
Odpowiedz
#9
1. Polecam jednak stabilną i pewną wersję Kodi... te z numerkiem 17. (Problemy z wersją alpha, raczej zgłaszałbym u developerów).
2. W wyszukiwaniu nie używaj nigdy liter z polskimi znakami diakrytycznymi (ą, ę itp.).
Odpowiedz
#10
@godzina1522

"Kodi... te z numerkiem 17" i o ten numerek właśnie chodzi bo te z numerkiem 18 są kompatybilne z tym co chce osiągnąć @szczuru

Nie używasz Netflix oraz HBO to możesz siedzieć na numerku 17
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości