Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Netflix oraz AllTube/Szukajka na Mi Box
#36
(23-05-2018, 10:53 AM)erzyk17 napisał(a): @godzina1522. Nie jestem deweloperem Kodi.
Ale śmiało namawiasz do wczesnej wersji alpha nightly, w której kod zmienia się każdego dnia. Czy byłbyś w stanie komuś pomóc cokolwiek (po za "zainstaluj inną wersję")  jeżeli by się okazało, że coś jednak nie działa? Albo zrekompensować jak komuś dysk się uwali, albo usuną mu się dane, albo uwali swojego TVBoxa (jeżeli wspominamy już o coreelec czy libreelec)? Umiałbyś chociaż zgłoszenie problemu zrobić, albo umiejętnie zreplikować i opisać sytuację z błędem?

(23-05-2018, 10:53 AM)jerzyk17 napisał(a): @godzina1522. Ale jest tu kilka osób, które muszą korzystać z Kodi 18 i im to może się przydać jeżeli będą chcieli podpiąć dysk do miboxa.
Czy w ogóle zdajesz sobie sprawę co to jest wersja alpha i czemu służy?
Nikt nie musi korzystać z kodi 18!
Nie, to jeszcze nie jest wersja do polecania! To, że coś działa akurat u Ciebie lepiej niż na starej stabilnej, nie jest to powód, żeby śmiało i bez skrępowania ślepo polecać.
Niech każdy sam oceni czy jest zainteresowany "testami deweloperskimi" i czy chce zgłaszać awarie, problemy i czy się do tego nadaje na zabawy z wersjami alpha.

A sytuacja z którą Ty się spotkałeś i jej rozwiązanie pokazują dobitnie, że wersja alpha nie powinna być udostępniona publicznie. Bo zamiast umiejętnie zgłosić błąd gdzie trzeba, pomóc w znalezieniu źródła problemu (czy to wtyczka, czy kodi, czy może jakiś Twój własny błąd czy sprzęt), to olałeś to, oraz wszystkich innych i zainstalowałeś sobie jakąś inną wersję, która jest Tobie wygodna i akurat u Ciebie póki co działa to co chcesz... i wszem, i wobec ogłaszasz "że wszystkim polecasz" - Ty znawca, bo odpaliłeś HBO GO.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Problem z Netflix oraz AllTube/Szukajka na Mi Box - przez godzina1522 - 23-05-2018, 12:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości