Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
Zainstalowałem wszystko jeszcze raz i dziala do moemntu wcisniecia ogladaj. Wcisne ogladaj i wyskakuje blad/brak polaczenia z internetem. Cos jeszcze na sticku lub apce musiales ustawiac ? Jaka wersja oprogramowania ?[Obrazek: xxshwoml.jpeg]

Szybki update, sprawdzilem aplikacje z podanego linlu z pia, surfshark, purevpn i na wszystkich to samo. Sprawdzilem na dwoch roznych firestick 4k. Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



(12-04-2024, 08:11 PM)miesku napisał(a): Zainstalowałem wszystko jeszcze raz i dziala do moemntu wcisniecia ogladaj. Wcisne ogladaj i wyskakuje blad/brak polaczenia z internetem. Cos jeszcze na sticku lub apce musiales ustawiac ? Jaka wersja oprogramowania ?[Obrazek: xxshwoml.jpeg]

Szybki update, sprawdzilem aplikacje z podanego linlu z pia, surfshark, purevpn i na wszystkich to samo. Sprawdzilem na dwoch roznych firestick 4k. Sad

Udało Ci się znaleść na BRAK POLACZENIA Z INTERNETEM jakieś rozwiazanie? Mam ten sam problem Sad
Odpowiedz
Player od lat ma w apce wbudowaną sprawdzajke, ja w systemie jest zestawione połączenie vpn to wali errorem brak internetu.
Rozwiązanie to zestawić vpn poza urządzeniem czyli np. na routerze.

Podziękowali: lalus146
Odpowiedz
Dzieki, to juz cos wiem. Aczkolwiek na telefonie z androidem + vpm player dziala nornalnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości