Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
To w takim razie zainstaluj NordVpn na Sticku, włącz Polski VPN i oglądaj Player w ten sposób. Tak powinno działać. Sprawdzałaś tak? Ja tak używałem wcześniej zanim dodałem SOCKS w apce.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Odpowiedz
REKLAMA:



(13-11-2022, 09:45 PM)k79edi napisał(a): To w takim razie zainstaluj NordVpn na Sticku, włącz Polski VPN i oglądaj Player w ten sposób.  Tak powinno działać. Sprawdzałaś tak? Ja tak używałem  wcześniej zanim dodałem SOCKS w apce.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Hey,

Tak jak juz mowilem, mam najnowsze apki zainstalowane na firestick 4k max na nordVPN, surfshark i Keep Solid VPN-Unlimited (wszystkie oplacane VPNs) :-)
Probowalem wszystkich na Polske i inne Unijne kraje i nic niedziala z nowa player.pl apka.   Zawsze mi mowi ze niemam polaczenia z internetem

[Obrazek: AAT8ynql.jpg]

Niemam zadnego problemu z TVP VOD, canal+ czy polsat uzywajac powyzszych VPNs.  Do ogladania player.pl jest zmoszony uzywac starsza patched wersje.

Pozdrowienia
Odpowiedz
Mysle, ze zainteresowanie VPN glownie w ceku geoblockingu powoli sie zatraca.
Jak juz pisalem, zona oglada w DE polskie seriale VOD przez VPN bez zadnych problemow.
Ostatnio bylismy tydzien na urlopie w Hiszpanii.
Ktoregos dnia chciala obejrzec swoj kolejny odcinek i niestety, ten sam VPN w Hiszpanii juz nie zadzialal.
(brak polaczenia z internetem!)
A kiedy probowala uruchomic swoje niemieckie seriale, to nie bylo bledu z internetem natomiast
seriale te wogole nie byly do dyspozycji. (tak jakby ich wogole nie istnialy).
Jak widac "druga strona" tez mysli! Po prostu zabawa w kotka i myszke. Mysle, ze popularnosc VPN-ow
ktore coraz czesciej nie zdaja egzaminu po prostu sie zmniejszy. Ale trzeba miec to tez na uwadze,
ze VPN to nie tylko geoblocking.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Ostatnio testowałem surfshark (zaznaczam że mieszkam w Polsce) i łączyłem się z polskim VPN. Działał mi Polsat, TVP, Player, Netflix, HBO, Prime. Nie działało Disney, Viaplay , Playnow. Na amerykańskim VPNie z wielkiej czwórki nie działał Disney (sprawdzanie polskich serwisów mijało się z celem).
Jeśli nie działa VPN można jeszcze poszukać SmartDNS ale nie wiem czy istnieje jakiś dedykowany na Polskę. Surfshark ma amerykański i działał średnio (w każdym razie gorzej iż VPN). Keed Solid ma amerykański i europejski - ale tej usługi akurat nie mam. Blokada pl ma jakieś zaawansowane DNSy ale nie podchodziłem do tematu.
Odpowiedz
(15-11-2022, 09:14 PM)coni napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Router może zestawić połączenie OpenVPN i w konfiguracji domyślnie jest wyłączony IPv6.



[Obrazek: cFBg5w6l.png]



Cytat:The current version of the firewall, VPN, terminal list, cloud service, etc., may not support IPv6 for the time being. Therefore, the IPv6 function can only be used for configuration within this interface.

Note: If you use functions of both VPN and IPv6 at the same time, it's likely to cause IPv6 data leakage.


Podziękowali: coni
Odpowiedz
(17-11-2022, 11:00 PM)jerzyk17 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować....
Ten link prowadzi u mnie do nikad!  Blush
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



(18-11-2022, 05:28 PM)coni napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować....
Ten link prowadzi u mnie do nikad!  Blush
Strona producenta routera GL-MT300N-V2:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(18-11-2022, 05:55 PM)jerzyk17 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować....
Ten link prowadzi u mnie do nikad!  Blush
Strona producenta routera GL-MT300N-V2:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.Dzieki Wink
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Od 2-3 lat używam w UK PureVPN na firesticku i laptopie, zero problemów.
Odpowiedz
Siemano,
Ja zainstalowałem na mój tv firestick , Player wersję playera patched 1.0.38 na vpn express IP. Pl
Śmiga super biblioteka jak i HBO Max
Pzdr z Hamburga

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości