Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
czy ktos probowal router z VPN z firestick in najnowszym player.pl appka?
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam, ma ktoś link do najnowszej wersji player.pl na firestick? Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Czy ma ktos link/dzialajaca wersje playera na firestick i moglby sie podzielić informacja ? Niestety zagranicą nie mozna sciagnac z oficjalnego sklepu. Dzięki
Odpowiedz
(12-03-2024, 09:18 AM)miesku napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: lalus146
Odpowiedz
Dziala do momentu wlaczenia vpn. Jak sie wlaczy vpn to wywala blad polaczenia z internetem Sad. Sprawdziłem kilka wersji wstecz i to samo. Jakies sugestie ?
Odpowiedz
Ja się przerzuciłem na kodi i playerplmb. Dla szybszej obsługi dodaje programy do ulubionych przez aplikację player na telefonie. A i dzięki temu też zmieniłem pakiet na wersję z reklamami które wtyczka omija więc trochę wychodzi taniej Wink (aktualnie promocja pół roku za 40zl)
Odpowiedz
REKLAMA:



Dzieki za info. Jak już nie bedzie innego wyjscia to sprobuje....

A tymczasem... ktos ... cos ... opanowal w temacie ?

Jakis sprawdzony vpn na playera ?
Odpowiedz
Witam we wtyczce PlayerPLmb funkcja szukanie nie działa.
czy jest już jakaś poprawka?
Pozdrawiam
Odpowiedz
dalej nic w sprawie playera? Jak odpalic poza eu? Ewentualnie jakiego vpn uzyc zeby dzialalo?
Odpowiedz
Z firesticka odinstalowałem starego playera 1.0.32  i zainstalowałem tego z linku od Łonogrzmota 2.2.3. Mieszkam w UK. Używam PureVPN. Działa bez problemu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości