Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
#41
Witam,

Chcialem zapytac, czy komunikat 'Invalid Session' przy probie sciagniecia aplikacji (player oraz tvp_vod) pojawia sie tyllko u mnie?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ktora z wersji bylaby bardziej kompatybilna z nowym Amazon Firestick 4k - Android TV czy moze Android?

Udalo mi sie znalezc chyba najprostsza metode na transfer aplikacji/dowolnego pliku miedzy PC a Firestick dzieki ponizszej metodzie no i teraz kwestia pobrania plikow apk z nofile.io Wink

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z gory dziekuje
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Android TV zaktualizowana do najnowszej wersji (1.0.38)
Odpowiedz
#43
Czy jest jakaś wersja która działa poza granicami Polski ?
Nie mam żadnego VPNa.
Chyba że przy realizacji da się coś "przykombinowac" ?
Odpowiedz
#44
W linku z pierwszego posta jest wersja 1.0.32
Odpowiedz
#45
(06-12-2018, 06:35 PM)kash18 napisał(a): W linku z pierwszego posta jest wersja 1.0.32

Link poprawiony.
Odpowiedz
#46
Witam, czy jest szansa dostać wersję na androida 4.3 jelly czy raczej nie ma już szans?
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
(29-11-2018, 06:39 PM)gglggl napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ktora z wersji bylaby bardziej kompatybilna z nowym Amazon Firestick 4k - Android TV czy moze Android?

Udalo mi sie znalezc chyba najprostsza metode na transfer aplikacji/dowolnego pliku miedzy PC a Firestick dzieki ponizszej metodzie no i teraz kwestia pobrania plikow apk z nofile.io Wink

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z gory dziekuje

Najprostszą metodą to przecież połączenie firesticka z pc via usb. Ja go nie mam w wersji 4k ale powinno działać tak samo po automatycznym wgraniu odpowiednich sterowników.

Prez ciebie podany link u mnie otwiera download tvp vod. 

Ja się też interesuje uruchomieniem player.pl. Udało mi się wgrać apk. Po uruchomieniu pokazuje się cała plansza tvn ale nie mogę się zalogować. 

Proszę daj znać jak ci się coś uda z player.pl. W necie ciężko spotkać ludzi którzy na firesticku instalują polską telewizję
Odpowiedz
#48
(13-12-2018, 05:56 AM)panklexxx napisał(a): Prez ciebie podany link u mnie otwiera download tvp vod. 

Ja się też interesuje uruchomieniem player.pl. Udało mi się wgrać apk. Po uruchomieniu pokazuje się cała plansza tvn ale nie mogę się zalogować. 

Proszę daj znać jak ci się coś uda z player.pl. W necie ciężko spotkać ludzi którzy na firesticku instalują polską telewizję

Udalo mi sie sciagnac aplikacje z uploadfiles.io. Nofile ciagle mi wyrzuca 'invalid session'
O ile  TVP VOD uruchamia sie bez zadnego problemu i wszystko dziala jak nalezy, tak z PLAYER PL nie da sie nic zrobic. nie wiem czy przyczyna tkwi w tym, ze mieszkam poza Polska, czy moze chodzi o niekompatybilnosc aplikacji z  FIRESTICK 4K.

jeszcze mala uwaga na boku. zanim kupilem Firestick (ktory jest nota bene w bardzo dobrej cenie teraz) przerobilem 6 Android TV box'ow. najdrozszy okolo 80 funtow. ZADEN box nie ma porownania z szybkoscia dzialania i funkcjonalnoscia Firestick. Takze jezeli ktos ma watpliwosci jeszcze i nie chce marnowac czasu na odsylanie boxow niech sie nie zastanawia Wink
Odpowiedz
#49
Player za granicą nie działa bez VPN.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#50
Z informacji które wyczytałem, mając wykupiony pakiet można oglądać na 5 urządzeniach.

Czy można oglądać równocześnie na 5 urządzeniach i w różnych lokalizacjach ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości