Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon Fire TV Stick
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
(18-06-2022, 06:33 PM)z.sproski napisał(a): Nie zrozumieliśmy się chodzi mi o ten przycisk i jego funkcje 

Raczej Ty, mnie nie trzeba uświadamiać gdzie jest/czemu miałby służyć ten przycisk, swoją funkcjonalność może "uzyskać" po ewentualnym przymapowaniu mu aplikacji z kategorii "telewizja na żywo/online"...w materiałach z przykładowego linku zagadnienie tego przycisku kilkakrotnie się przewija, czemu miałby działać, jak działać lub nie działać...życzę powodzenia [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
I po co ta cala dyskusja.
Tego wlasnie tu nie lubie.
Albo chcesz pomoc albo daj se spokoj!
"Wiele drog prowadzi do Rzymu"
Tutaj jedna z nich:
Polecam "Buttons remapper  1.14.3.FTV.apk"
Powinna rozwiazac Twoj problem.

Na moim  4K dziala bezproblemowo!

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W miedzyczasie wyszla juz nowsza wersja tej apki.
Wink
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Witam,może trochę nie w temacie ale mam problem z amazon fire tv stick 4K i nie mogę zainstalować nic z "nieznanych zródeł" Szukałem i nie widzę opcji żeby to włączyć(może zle szukam) pomoże ktoś?
Odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam, jestem nowy na forum i posiadam amazon fire stick lite 2022,  generalnie poradziłem sobie z opcjami instalacji aplikacji z nieznanych źródeł korzystając z downloadera oraz x-plore, moje pytanie do użytkowników wiąże się z problemem korzystania z api viaplay która nie odtwarza dźwięków przy oglądaniu filmów czy seriali, sprawdzałem różne ustawienia opcji dźwięku w urządzeniu ale bez efektu, instalowałem różne wersje apki i też nie pomogło dźwięku nie ma.

Drugie pytanie to aplikacja skyshowtime, serwis wystartował 14 lutego i na razie nie jest dostępny oficjalnie na fire stick, nie mogę go również uruchomić instalując api ręcznie , czy może jakieś podpowiedzi , porady co w tym temcie?
Odpowiedz
Skyshowtime dział bez problemu ze specjalnej instalki. Instalacja przebiega z zipa w x-plore.
Ostatnio widziałem ten plik na forum satkuriera w temacie Skyshowtime.

Nie da się prawidłowo zainstalować tylko apk tej aplikacji.
Odpowiedz
(17-02-2023, 09:07 AM)Ktosi napisał(a): Skyshowtime dział bez problemu ze specjalnej instalki. Instalacja przebiega z zipa w x-plore.
Ostatnio widziałem ten plik na forum satkuriera w temacie Skyshowtime.

Nie da się prawidłowo zainstalować tylko apk tej aplikacji.
 

Ok dziękuję za info, szukam tam tej aplikacji ale na razie bezskutecznie.

Ok dziękuję za info, szukam tej aplikacji ale nie mogę nic na razie źnaleźć
Odpowiedz
APK: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości