Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] TVP VOD
Tutaj medzy innymi: ipla_4.4.1_patched.apk
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=31970#pid31970

Podziękowali: arkady1964, piskor
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



Prosił bym o reupload do wersji 1.14 bez reklam. Link w pierwszej stronie to jakiś scam.
Odpowiedz
(24-02-2021, 04:08 PM)coni napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Android:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ten pierwszy link to chyba do Windows
a ten drugi to nie wiadomo do czego!° HuhTen pierwszy link byl na androida TV.
Jesli kogos jeszcze interesuje tvp_vod_1.1.4_patched_tv.apk to dolaczam ponizszy link:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Użyć DNS
94.140.14.14
94.140.15.15

lub prywatny dns host:
dns.adguard.com

Brak reklam w TVP, Player (pakiet podstawowy z reklamami / reklamy blokowane) i Polsat BOX GO.

Zwykle aplikacje z sklepu play bez modów działają.

Blokuje też inne reklamy w aplikacjach i przeglądarkach.

Podziękowali: zloty
Odpowiedz
(24-12-2021, 09:51 AM)r0siu napisał(a): Użyć DNS
94.140.14.14
94.140.15.15

lub prywatny dns host:
dns.adguard.com

Brak reklam w TVP, Player (pakiet podstawowy z reklamami / reklamy blokowane) i Polsat BOX GO.

Zwykle aplikacje z sklepu play bez modów działają.

Blokuje też inne reklamy w aplikacjach i przeglądarkach.
Tylko gdzie w android tv jest opcja zmiany dns ?

edit: juz znalazlem. Najlepsze ze blokuje mi irytujace reklamy na youtube :-) Czy te dnsy sa bezpieczne ? Mam netfliksa na tym tvsticku i nie chce zeby ktos mi wykradl konto :-)
Odpowiedz
Nie wiem, czy ktoś na to zwrócił uwagę, ale apka TVP VOD zaczęła wyświetlać informację, że niedługo zmienia się aplikacja, a ta obecna zostanie porzucona.
Odpowiedz
REKLAMA:



Wersja tvp vod 1.1.4 p****ed straciła funkcjonalność. Ma ktoś pomysł na tvp vod bez reklam?
Odpowiedz
DNS Adguard, wyżej jest opisane co i jak.
Odpowiedz
(22-10-2022, 06:24 PM)Pacias napisał(a): DNS Adguard, wyżej jest opisane co i jak.
Czy jest inna opcja?
Odpowiedz
Korzystam z wersji 1.2.5 w wersji zmodyfikowanej bez reklam i cały czas działa. Pojawia się bloczek o nowej wersji, ale sama aplikacja działa tak jak zawsze po staremu.

[Obrazek: 5UOpyp9l.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości