Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] TVP VOD
(21-10-2022, 07:45 PM)Pacias napisał(a): Nie wiem, czy ktoś na to zwrócił uwagę, ale apka TVP VOD zaczęła wyświetlać informację, że niedługo zmienia się aplikacja, a ta obecna zostanie porzucona.

(29-10-2022, 04:51 PM)MaTTiQ napisał(a): Korzystam z wersji 1.2.5 w wersji zmodyfikowanej bez reklam i cały czas działa. Pojawia się bloczek o nowej wersji, ale sama aplikacja działa tak jak zawsze po staremu.

[Obrazek: 5UOpyp9l.png]
Tak, to prawda stara wersja nadal działa, chociaż kilka dni temu część funkcji była nieaktywna, zapewne przywrócono pełne działanie aplikacji po tym , jak okazało się,że nowa wersja w dużej mierze jest niedopracowana.
Odpowiedz
REKLAMA:



U mnie co prawda zniknęły opcje w menu po lewej stronie, ale dalej to co było zawsze dostępne za darmo bez abonamentu to działało, wystarczyło użyć wyszukiwarki. Nie zauważyłem przerwy w funkcjonowaniu, zwodził trochę komunikat i puste menu po lewej.
Odpowiedz
Ja ostatnio zacząłem używać wtyczki TVP w Kodi i to połączenie całkiem nieźle się sprawdza.
Odpowiedz
(29-10-2022, 04:51 PM)MaTTiQ napisał(a): Korzystam z wersji 1.2.5 w wersji zmodyfikowanej bez reklam i cały czas działa. Pojawia się bloczek o nowej wersji, ale sama aplikacja działa tak jak zawsze po staremu.

[Obrazek: 5UOpyp9l.png]
Witam. A gdzie jest dostępna wersja 1.2.5 modyfikowana ?. Pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego ANA-NX9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(30-10-2022, 11:15 AM)z.sproski napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: suhotnik
Odpowiedz
(30-10-2022, 02:40 PM)MaTTiQ napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dziękuje

Wysłane z mojego ANA-NX9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



Na apkpure.com pojawiła się nowa wersja TVP VOD 2.0.1 Android TV. Po dodaniu w apk cloner polskich SOCKS wszystko elegancko działa na Firestick 4K w UK. Nie ma reklam bo na Firesticku mam ustawione DNS więc nie wiem czy ta wersja ma spatchowane reklamy czy nie.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Odpowiedz
(01-11-2022, 10:54 PM)k79edi napisał(a): Na apkpure.com pojawiła się nowa wersja TVP VOD 2.0.1 Android TV. Po dodaniu w apk cloner polskich SOCKS wszystko elegancko działa na Firestick 4K w UK. Nie ma reklam bo na Firesticku mam ustawione DNS więc nie wiem czy ta wersja ma spatchowane reklamy czy nie.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Wg mnie od dłuższego czasu nikt nie już nie tworzy wersji spatchowane tej aplikacji, a szkoda.Wersja 2.0.1 jest wersją najnowszą, więc nie sądzę, by ktoś w dniu wydania spatchował tę aplikację .
------------------------------ 
ostatnia wersja bez reklam to wersja 1.2.4, a nie jak ktoś błędnie podał w opisie 1.2.5
1
Odpowiedz
Ja posiadam wersje 1.2.5 bez reklam, więc piter1114 z łaski swojej nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Odpowiedz
czy komus ta nowsza wersja TVP VOD z apkpure dziala na firesticku?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości