Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FANFILM jak pobierac filmy
#1
Witam,
mam nadzieję że piszę w odpowiednim dziale.
We wtyczce Fanfilm widzę że jest opcja pobierania filmów. Zaznaczyłem tą opcję, wybrałem ścieżkę na którą ma być pobierany plik i...... nie wiem jak pobierać filmy.
Kodi 17, Android Box.

Pozdro
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Przytrzymaj przycisk OK na pilocie jak wskaznik bedzie na jakims zrudle wyskoczy ramka w niej powinno byc pobierz albo cos w tym rodzaju
Odpowiedz
#3
Niestety lipa. W ramce wyskakują opcje "odtwórz"/ "informacje", "oznacz jako przeczytane" "odtwórz z tego miejsca" "dodaj do ulubionych".
Odpowiedz
#4
PPM (na pilocie jest zazwyczaj przycisk pełniący funkcję PPM) na dane źródło i jest:

@edit
Sprawdziłem na moim boxie z LibreELEC i też działa. Zarówno gdy przytrzymuje OK jak i po wciśnięciu przycisku pełniącego funkcję PPM.

[Obrazek: nhp0PHg.png]
Odpowiedz
#5
Może coś mam źle ustawione, bo u mnie nie wyświetla się opcja "pobierz". Reszta opcji jest.

@edit:
Działa. Ustawiłem ścieżkę pobierania tylko dla filmów a pominąłem ścieżkę dla seriali.

@DenDy dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#6
Witam
U mnie problem polega na tym że po ustawieniu ścieżki do pobierania ( pendrive), pobieranie idzie bez problemu do wskazanego folderu ( ścieżka pokazywana podczas pobierania prawidłowa) a wchodząc w folder brak filmu.
Co jest grane?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Witajcie.

Jak skonfigurować FunFilm żeby działało pobieranie.
Wersja na Win10.
Kodi 18
Ustawiłem katalog pobierania, włączyłem opcję pobierania i ciągle pod PPM nie ma Pobierz!
Odpowiedz
#8
Ale oczywiście wchodzisz nie w sam film, ale już w konkretne źródła (po wyświetleniu przygotowywanie źródeł)?
Sprawdzałem przed chwilą - działa
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Na moim KODI na komputerze nie ma opcji Download? Dobra już mam.
Odpowiedz
#10
a jak u was z prędkością pobierania danego pliku? wolno czy normalnie? może coś pominąłem i trzeba coś zmienić w ustawieniach aby pobierał szybko?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości