Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działa alltube i nasze kino
#1
Witam.  Co sie dzieje z wtyczkami nasze kino tv i alltube?  O ile nasze kino jakoś tam kuleje to alltube nid chcę w ogóle linków od paru dni znajdowac ? czy to koniec wtyczki alltube?  Będzie w przyszłości czymś zastąpiona?  Mam nadzieję ze szybko wtyczka zacznie działać bo ja jej uzywalem i nie narzekalem ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wtyczka alltube została wczoraj zaktualizowana. I linków nie znajdowała od piątku więc kręcenie afery "to koniec wtyczki? Czy będzie czymś zastąpiona?" w momencie gdy została zaktualizowana w 72h od wystąpienia awarii to gruba przesada. Daj ludziom odpocząć w weekend - niektórzy, w tym developerzy wolą wyskoczyć na rowery lub nad wodę niż siedzieć 24h przed kompem.

BTW
(28-05-2018, 07:56 AM)Lukaszek124 napisał(a): Mam nadzieję ze szybko wtyczka zacznie działać bo ja jej uzywalem i nie narzekalem ?
No to sądzę że developer się weźmie do roboty w ciągu najbliższej godziny - bo ty jej używałeś i nie narzekałeś...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Ok dzięki za informacje zerkne potem czy działa.  A nasze kino tv tez powinna działać?
Odpowiedz
#4
Wtyczka alltube działa.
Na przyszłość wykaż troszkę inicjatywy i sprawdź sam.
Wejdź na stronę repozytorium podpis By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i sam sprawdź jakie zmiany były ostatnio w jakich wtyczkach. Masz daty zmian, po ich kliknięciu pokaże się changelog.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Rozumiem i wiem ze były aktualizację wtyczek ale ja uzywam cherry tv na tablecie z androidem i gdy wchodze w FAN film i tam jest wtyczka alltube to nie szuka linkow do czwartku działała.  Zawsze z stamtąd uzywalem i śmigalo zobacze jak dzis sprawa wyglada.  Nie uzywam repozytorium podpis.  Wyglada nato ze jeśli alltube działa to tylko z repo podpisa ?
Odpowiedz
#6
Mieszasz wszystkie rzeczy.
Cytat:Rozumiem i wiem ze były aktualizację wtyczek ale ja uzywam cherry tv na tablecie z androidem

Cherry to build, nie wiem jakie ma repozytoria dodane, jakie wtyczki ma - ale musisz się liczyć że każdy build  jest ograniczony do tego, co chcą jego autorzy. Z tego co kojarzę to na FB cherry dostałeś już kilka razy informację jak doinstalować sobie dowolne repozytorium, jak je aktualizować itp itd, w tym repozytorium podpis. Jeżeli cherry samo hostuje dodatki od podpisa (chociaż wydaje mi się że to siedzi w qwerx), to musisz czekać aż w w swoim repo zaktualizują te dodatki. Jeśli nie chcesz czekać - zainstaluj repozytorium podpis - czyli autora dodatku alltube - instrukcje znajdziesz na kodiwpigulce.pl


Cytat:wchodze w FAN film i tam jest wtyczka alltube to nie szuka linkow do czwartku działała

W FanFilm nie ma wtyczki alltube - jest scraper alltube, który po wczorajszej aktualizacji działa (zarówno w FanFilm jak i w FanFilm Lite). W repozytorium cherry jest już aktualna wersja. Zaktualizuj po prostu wtyczki.

Cytat:Nie uzywam repozytorium podpis.  Wyglada nato ze jeśli alltube działa to tylko z repo podpisa ?


A na to pytanie nie da się odpowiedzieć. Każdy może sobie zrobić wtyczkę do alltube. Najbardziej popularną i działającą jest ta z repozytorium podpis. To repozytorium autora, więc siłą rzeczy daje gwarancję najnowszych wersji.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ok Zalukam dzięki za informacje ?
Odpowiedz
#8
Tomek powiem ci ze zainstalowalem repozytorium QWER i dodalem wtyczki od podpisa alltube i nasze kino i wtyczki w ogóle linkow nie znajduja ??
Odpowiedz
#9
Pokaż logi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
O co ci dokladnie chodzi o jakie logi?

Tzn nie wiem gdzie znalesc logi zeby muc ci pokazać ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości