Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seriale w bibliotece
#1
Witajcie,

Czy ktoś z Was buduje sobie bibliotekę seriali w kodi 17.6? Mam problem z dodawaniem seriali. Są opisane tak jak pokazuje strona tvdb.com np: Wataha jako The Border i nic. Seriale nie trafiają do biblioteki. Ma ktoś jakiś pomysł?
=========
Pozdrawiam,
jelonki20

HiMedia Q10 Pro + Kodi 19.1 + 1x4TB + 2x1TB
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
przenies sie na trakta o wiele wygodniej Smile
Odpowiedz
#3
Hej,
Wszystko fajnie tylko co jest "trakt"?
=========
Pozdrawiam,
jelonki20

HiMedia Q10 Pro + Kodi 19.1 + 1x4TB + 2x1TB
Odpowiedz
#4
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
ok, znalazłem dodatek, zainstalowałem w kodi i co dalej?. Nadal nie mogę dodawać seriali do biblioteki. Na razie ten cały trakt do niczego sensownego nie nadaje się.....
=========
Pozdrawiam,
jelonki20

HiMedia Q10 Pro + Kodi 19.1 + 1x4TB + 2x1TB
Odpowiedz
#6
Nie musisz korzystać z dodatku trakt aby dodać serial do biblioteki.
Czy masz dodany folder z serialami w:
Ustawienia -> Media -> Biblioteka -> Wideo...

Jak nie masz to najpierw musisz dodać (+ Dodaj źródło wideo).
Po dodaniu folderu musisz jeszcze w ustawieniach określić zawartość:
Folder zawiera -> Seriale

Jak już masz to co powyżej to wchodzisz w seriale -> tytuły i idziesz w górę.
Przez folder Pliki wchodzisz do folderu z serialami. Przytrzymujesz dłużej na serialu który chcesz dodać i z menu wybierasz ostatnią pozycję: Skanuj do biblioteki

Jak dojdziesz do tego to napiszę co dalej.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(28-07-2018, 06:10 PM)jerzyk17 napisał(a): Nie musisz korzystać z dodatku trakt aby dodać serial do biblioteki.
Czy masz dodany folder z serialami w:
Ustawienia -> Media -> Biblioteka -> Wideo...

Jak nie masz to najpierw musisz dodać (+ Dodaj źródło wideo).
Po dodaniu folderu musisz jeszcze w ustawieniach określić zawartość:
Folder zawiera -> Seriale

Jak już masz to co powyżej to wchodzisz w seriale -> tytuły i idziesz w górę.
Przez folder Pliki wchodzisz do folderu z serialami. Przytrzymujesz dłużej na serialu który chcesz dodać i z menu wybierasz ostatnią pozycję: Skanuj do biblioteki

Jak dojdziesz do tego to napiszę co dalej.

Hej,
I tu właśnie jest problem. Sposób dodawania do biblioteki nie jest dla mnie problemem (w przypadku filmów działa bez zarzutu). O tyle w przypadku seriali nie chce działać, seriale nie pojawiają się z bibliotece - zarówno dla zagranicznych jak i polskich, nie pomaga zmiana nazewnictwa, numeracji odcinków. Przy ustawianiu zawartości foldera z serialami wybieram bazę TVDB. NP: Belfer, serial w TVDB istnieje ale za cholerę nie chce pojawić sie w bibliotece na moim urządzeniu.
=========
Pozdrawiam,
jelonki20

HiMedia Q10 Pro + Kodi 19.1 + 1x4TB + 2x1TB
Odpowiedz
#8
Dla Belfra przez Pliki wejdź i Zmień typ zawartości -> Wybierz dostawcę informacji -> The Movie Database.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dla Watahy zmień nazwę folderu z serialem na Wataha. Przez Pliki wejdź i Zmień typ zawartości -> Wybierz dostawcę informacji -> The TVDB.
W ustawieniach dostawców informacji od razu po zmianie dostawcy wybierz pl i będziesz miał opisy w języku polskim.
Pliki też muszą być odpowiednio nazwane...
Odpowiedz
#9
Niestety, nic nie pomogło. Seriali nadal nie ma w bibliotece.

Znasz może sposób jak dodać ręcznie do biblioteki taki serial? Okładkę mam też lokalnie, brak opisu jakoś wytrzymam....
=========
Pozdrawiam,
jelonki20

HiMedia Q10 Pro + Kodi 19.1 + 1x4TB + 2x1TB
Odpowiedz
#10
(29-07-2018, 06:56 PM)jelonki20 napisał(a): Niestety, nic nie pomogło. Seriali nadal nie ma w bibliotece.

Znasz może sposób jak dodać ręcznie do biblioteki taki serial? Okładkę mam też lokalnie, brak opisu jakoś wytrzymam....

Wszystko co wcześniej pisałem dotyczyło Kodi 18.
Sprawdziłem na Kodi 17.6 i niestety ale to nie działa.

Można jeszcze spróbować wyeksportować bibliotekę utworzoną w Kodi 18 i zaimportować w Kodi 17.6 gdzie jest problem z dodawaniem seriali.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości