Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
Nie. Bo sam Polsat nie wie co będzie tam puszczał i nie publikują epg do nich Smile Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:

Mam pytanie jak ogarnąć 5 dniowy timeshift dla tego EPG? Używam SIPTV. Wedle instrukcji:

Cytat:
  1. Include timeshift="1" attribute in your M3U playlist to add timeshift support for specific channel, where 1 is the number of days of timeshift available for the channel (it is 15 at the moment, but will match in future app versions). Please provide your own timeshift attribute by e-mail if you have it already implemented in your playlist.

Mógłby mi ktoś pomóc z implementacją tego do EPG ?
Posiadane boxy:

Nvidia Shield TV 2019 / Nvidia Shield 2017
Odpowiedz
Witaj. Spróbuj tych adresów epg:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
To jest epg archive -3 i +3 dni. Możesz jeszcze edytować swoją listę i wkleić to na początku

#EXTM3U x-tvg-url="http://epg.ovh/pl/plar.xml"

Nie wiem jaką masz listę, ale teleelevidenie timeshift="3" , plusx timeshift="5"
Pozdrawiam.
Odpowiedz
(12-30-2019, 03:11 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Super dzięki!  Smile

Listę mam plusx. Użyłem powyższego epg i super zaskoczyło +/- 3 dni.

A co zrobić, żeby było 5 dni?
Posiadane boxy:

Odpowiedz
Nie grzebać Smile Za 2 dni będziesz miał -5 i +3 . Ale czy Plusx to ogarnie to nie wiem, bo oficjalne obsługuje 3 dni archiwum. Niby ma timeshift="5" a jak jest naprawdę. Nie wiem nie testowałem. Ty nas tu poinformujesz za dwa dni Smile Pozdrawiam.
Odpowiedz
Czekam zatem!   Big Grin

Plusx oficjalnie ma napisane 5 dni Archive Smile
Posiadane boxy:

Odpowiedz
REKLAMA:

Siemka. Szukam i szukam po necie. Nie mogę nigdzie znaleźć epg pod sky'a od teleelevidenie. Zna ktoś jakieś źródło?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(12-31-2019, 01:20 PM)Arecki23 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości