Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
W archive dziala bez problemu na Coreelec 9.2.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



(25-09-2019, 04:25 PM)mjw napisał(a): W archive dziala bez problemu na Coreelec 9.2.

Nie

Mtv guide działa tylko poprawnie.
# Kodi rządzi #
Jakieś plany co do StudioMed ? kanał nie uruchamiany ale jak pusty to ................




By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
@adrt8v no to magia bo u mnie działa

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
nie chesz dodać (pomieszać) programu z onet z programem canalplus tak to rozumieć?
REKLAMA:



Nie miałem, bo wcześniej nie było żadnej opcji premium i płacenia za cokolwiek. Ja rozumiem dotację na utrzymanie serwera itp. Ale dobrowolne. A podejście " Jak zapłaci to odblokujemy Ci funkcję dodatkowe " także mi się nie podoba.

Przypomnę Ci, że By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to także nasza praca i nikt do nikogo nie ma pretensji, bo udostępniają to za darmo.

Pozdrawiam.
Konta Standard
- Ograniczenie dostępu do list EPG w przypadku braku aktywności na koncie dłuższej niż 14 dni.
- Konieczność logowania się w celu wykazywania aktywności.

Wątpie żeby ktoś z tego c-epg korzystał a tym bardziej pamiętał o logowaniu się tylko po to żeby zalogować się i nabić trochę Ci reklam i nie stracić dostępu za to samo co jest w KWP. Biznesu tutaj żadnego nie będzie jeśli tym się kierował.

BTW. nie dochodzą tam linki aktywacyjne na pocztę o2.
@ireeus ja bym na twoim miejscu trochę zwolnił bo jak narazie wszystkie twoje posty na tym forum dotyczą "twojej" usługi.
Jak sam powinieneś wiedzieć nie zbyt tolerujemy tutaj reklamy, tym bardziej reklamowanie usług PREMIUM. Swoją drogą, najpierw podpytałeś jak ustawić Webgrabera, później dodałeś jakiś system zarządzania, a teraz jeszcze za jakąś część usługi życzysz sobie opłaty. Troszkę nie ładnie.
I nie przesadzajmy, że koszt serwera jest tak gigantyczny, że musisz pobierać za to opłatę. Nie skomentuje tego darmowego EPG, na które trzeba się co 14 dni logować.

Przypominam, że Kodi jest darmowe. Wszystkie wtyczki, które w jakiś sposób od nas pochodzą też są darmowe. Nie uważasz jednak, że pobieranie pieniędzy za pobranie treści dostawców przewodnika programów jest troszkę nie smaczne? Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości