Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI i "LCDLINUX"
#1
Mam w domu tuner sat z enigmą i wyświetlaczem lcd, mam też mibox z którego coraz częściej korzystam.
Tak się zastanawiam, czy jest jakaś wtyczka pod KODI, która byłaby w stanie jakoś przekazać temu tunerowi sat, co zostało wybrane.
Przykładowo: Wchodzę do kodi>netflix i włączam film, a na LCD tunera sat wyświetla mi się nazwa filmu i ile zostało do końca. Coś jakby na kształ paska informacyjnego.

W tunerach sat jest do wyświetlania różnych dziwnych rzeczy wtyczka LCDlinux, ale KODI musiałoby jakoś "powiedzieć" co się teraz dzieje.

Ktoś coś słyszał/wie?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Mam taki wyświetlacz zrobiony na malince. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Kodi "mówi" wszystko co robi poprzez JSON - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
więc pewnie by się dało
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dzięki za wskazówki. Pobawiłem się trochę i wszystko co potrzeba można z linii komend sobie pobrać. Tylko jeszcze wyświetlić na lcd i będzie superancko Smile
Odpowiedz
#4
Tak tylko informacyjnie napiszę (jakby ktoś szukał), że wygląda na to, że ludki z forum dvhk rozpracowali temat i powstała wtyczka pod e2, która to obsługuje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości