Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi BOX z biedry + Tv Samsung
#1
Witam,

Mam Mi Box podłączony do TV Samsung, gdy wrzucam Kodi 18 na pena i podłączam go do Mi Box, a następnie uruchamiam X-Plore, otwieram pena i klikam w kodi 18 nie podświetla mi się opcja instaluj. Opcja anuluj jest podświetlona na zielono, natomiast opcja instaluj jesz szara. Mam włączone w Mi Box nieznane źródła. Generalnie mam tak ze wszystkimi .apk jakie wrzucam na pena. Jakiś pomysł?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A wersja stabilna 17.6 że sklepu normalnie się instaluje?
Odpowiedz
#3
Wyłącz i włącz boxa z pilota i spróbuj ponownie zainstalować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Wszystko że sklepu instaluje się bez problemu. Wyłączenie i włączenie nic nie daje.
Odpowiedz
#5
Z prądu też nic nie daje?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Niestety nie pomogło
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
A różne wersje tej 18 probowałeś? Może jakiś błąd przy ściąganiu. Jakiś komunikat jest w oknie "instalacji"?
Nie wiem od której wersji androida, ale na telefonie muszę menadzerom plików przyznać uprawnienia do instalacji (nie wiem teraz gdzie to jest w ustawieniach).

U mnie na huaweiu z oreo.
Ustawienia - Bezpieczeństwo i prywatność - Więcej - Instalowanie nieznanych aplikacji - i tu mam listę konkretnych apek które mogą coś instalować.
Jeżeli xplore nie ma pozwolenia, to nie zainstaluje i pojawia się komunikat

[Obrazek: d9b3d2a9e2acf378016d978fbbc1311f.jpg]
Odpowiedz
#8
Zainstaluj jeszcze Sideload Launcher i znów spróbuj zainstalować z x-plore apk z Kodi 18, pokombinuj z tym przyciskiem zasilania na pilocie bo na zagranicznych forach ten sam sposob stosuja.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Jak widać na załączonych fotach, ściągnąłem 4 wersje kodi 18, z każdą jest ten sam problem. Dodatkowo ściągnąłem na pena firefox i widać na zdjęciach, że opcja "instaluj" jest podświetlona, niestety po kliknięciu instaluj wyskakuje komunikat aplikacja nie została zainstalowana. Sideload Launcher zainstalowany i dalej nic. Nie wiem co wiecej można wykombinować z przyciskiem zasilania.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#10
zauploaduj aplikację kodi na dropbox zainstaluj również aplikację dropbox na twoim sprzęcie zaloguj odszukaj plik apk w aplikacji dropbox i zainstaluj

powinno się dać również zainstalować z systemowego menedżera plików,
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości