Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROOT Blokowanie Reklam Dla Polskich Serwisów VOD
#1
Ostatnio miałem małe problemy z odpaleniem niektórych treści VIDEO w aplikacjach,powody zazwyczaj były takie same aplikacje wykrywały ze mam zainstalowane inne aplikacje do blokowania reklam i nie pozwalały nic uruchomić,również podczas używania DNS-ów są problemy z połaczeniem z VPN-em,dobrą aplikacją jest AdAway ale on też jest już wykrywalny


Wymagania: ROOT

Potrzeby są małe prawie każdy z was ma już zrotowany box czy telefon potrzeba tylko edycja hosta który znajdziemy w root/etc/


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

najlepiej będzie go skopiować do komputera i edytowac w notepad dodając By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

AdAway: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
skrót


0.0.0.0 ad.adview.pl
0.0.0.0 ad.afilo.pl
0.0.0.0 ad.filmweb.pl
0.0.0.0 ad.gazeta.pl
0.0.0.0 ad.glossymedia.pl
0.0.0.0 ad.groupon.pl
0.0.0.0 ad.hosting.pl
0.0.0.0 ad.pl.doubleclick.net
0.0.0.0 ad.polskiprzemysl.com.pl
0.0.0.0 ad.prv.pl
0.0.0.0 ad.prv.pl
0.0.0.0 ad.stat.4u.pl

nalezy dodac całość do pliku host zamieniając go z tym który znajduje się w systemie Android mozna również dodać do host w windows czy linux

Ważne!!! bardzo ważne!!! po zmianie hosta w Android przymusowe jest nadanie uprawnień permission  rw-r--r-- (0644)


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Po ukończeniu restartujemy Androida lub w/w systemy i gotowe ipla,wp,tvp vod, i tak dalej będą już działać bez reklam........

Gotowy Plik Host Dla Android: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: mjw, piskor, wajnert
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie wiem jakiego kodi używasz, ale mnie nie wyświetlają się reklamy (poza tymi co normalnie w TV lecą - ale na te nawet adaway nie zadziała).
Odpowiedz
#3
a gdzie jest napisane ze chodzi o kodi ? chodzi o aplikacje VOD na android w których jest po kilka minut reklam zanim odpali się jakiś program
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości