Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Chromium
#1
Witam

Kodi używam od bardzo dawna, ale Kodi na LibreELEC od kilku dni, wszystko śmiga naprawdę pieknie mam tylko problem z Chromium. A mianowicie nie jestem w stanie zalogować się ani do przeglądarki ani do gmaila pojawia się okno logowania dosłownie na kilka sekund po czym się zaciemnia i już nic nie mogę zrobić. Może ktoś miał podobny problem lub zna rozwiązanie bardzo bym prosił o jakąś pomoc. Błąd raczej nie leży po stronie sprzętu ani sieci bo wszystko inne działa dobrze. Dla jasności dodam ze LibreELEC stoi na ASUS Eee Pc jako jedyny system a KODI to 17,6 Krypton, ale na testa instalowałem też chromium u znajomego na TV Box MXQ PRO + i problem był ten sam. Bardzo proszę o jakąś podpowiedź bo już całkiem głupi jestem
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
napisz dane w innym miejscu i metodą skopiuj wklej się zaloguj miałem podobnie email wchodził dobrze natomiast hasło juz nie wpisałem hasło w innym miejscu aby sprawdzic czy może klawiatura cos nie halo ale było ok ctrl+c - ctrl+v pomogło

natomiast problem pojawił się inny mam całkowitą cisze w przeglądarce ale jeszcze nie szukałem rozwiązania
Odpowiedz
#3
(16-07-2018, 11:50 AM)Jaca napisał(a): napisz dane w innym miejscu i metodą skopiuj wklej się zaloguj miałem podobnie email wchodził dobrze natomiast hasło juz nie wpisałem hasło w innym miejscu aby sprawdzic czy może klawiatura cos nie halo ale było ok ctrl+c - ctrl+v pomogło

natomiast problem pojawił się inny mam całkowitą cisze w przeglądarce ale jeszcze nie szukałem rozwiązania

Tylko że ja nic nie mogę wpisać w tym problem okno logowania wyświetla się może 3 sekundy i koniec
Odpowiedz
#4
Jest jeszcze chrome v5 ale to musisz poczytac na jakich procesorach działa......

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: p3t3n3t
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Ja zainstalowalem na L9 bez problemowo
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(16-07-2018, 02:31 PM)Jaca napisał(a): Ja zainstalowalem na L9 bez problemowo

Diabli wiedzą co jest z tym ni cholery ani tak ani siak ale dzięki za chęci i podpowiedzi.
Odpowiedz
#8
jakich zależności ci brakuje?

Podziękowali: p3t3n3t
Odpowiedz
#9
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości